3 Гужва 9 25 2.78

1 Орлов Богдан
1 Хрищенко Олександр

Просвет VS Dream Team

Чудовий матч подарували вболівальникам «Просвет» і Dream Team. Перші прагнули набрати свої прем’єрні очки, а другі, як могли, справлялися з роллю фаворита. Перший м’яч було забито на дев’ятій хвилині, і довгий час гол Миколи Литвиненка був єдиним у зустрічі. «Просвет» хоча і мінімально, але був попереду, і це дозволяло йому розраховувати на перемогу. На 33-й хвилині Сергій Мороз зрівняв цифри на табло, але і нічия здавалася непоганим здобутком для господарів. Ну а невдовзі розпочалася справжня перестрілка, в якій «останнім героєм, що вижив» став колектив Ігоря Дениса. І можна тільки уявити наскільки засмутилися їх опоненти. Спочатку вперед за рахунком знову вийшов «Просвет», потім дубль Ігоря Дениса дозволив лідирувати вже його команді, ще за кілька секунд Роман Попруга вирівняв становище. На табло горіли красномовні 3:3, і здавалося, що все так і завершиться, але на останній хвилині матчу слово взяв Роман Постригань і вирвав перемогу для Dream Team – 4:3.