3 Гужва 9 25 2.78

1 Орлов Богдан
1 Хрищенко Олександр

Кривбасс-цемент VS Просвет

Якби KR City програв «Штилю» (а він так власне і зробив), а «Кривбас-цемент» здолав «Просвет», то в обох команд набралося б однакова кількість очок. Але навіть при такому розкладі місце в першій п\'ятірці все одно зайняли б «містяни», тому що в особистій зустрічі вони розтрощили «зелено-білих» з рахунком 6:1. Само собою, при такій ситуації більшу мотивацію мали саме гравці «Просвет», для яких кожна перемога – на вагу золота. Матч видався видовищним та результативним, при цьому обидва суперники в першу чергу думали про атаку, не сильно переймаючись своїми захисними редутами. Тільки за перші десять хвилин номінальні гості змогли провести у ворота суперника чотири голи, а той в свою чергу відповів лише одним результативним ударом. Як тільки почався другий тайм, «зелено-білі» скоротили своє відставання до мінімуму, проте практично відразу пропустили два м\'ячі, в кінці кінців поступившись. Фінальний свисток арбітра зафіксував другу в сезоні перемогу «Просвет», цього разу з рахунком 7:4, і можна чекати, що «Кривбас-цемент» підготує помсту для своїх візаві вже зі старту основної сітки турніру.