3 Гужва 9 25 2.78

1 Орлов Богдан
1 Хрищенко Олександр

Штиль VS KR City

Знаючи про те, що головний конкурент програв, KR City не мав будь-якої турнірної мотивації, втім і до цього не «страждав» від її надлишку. Єдине, чого міг досягти клуб в разі своєї перемоги, так це піднятися з п\'ятої на четверту сходинку. На цій позиції розташовувалися Sigma, яких «містяни» обіграли в п\'ятому турі з рахунком 6:3, а тому могли по праву зійти на сходинку вище. Крім усього іншого хлопцям, певно, хотілося обіграти такого сильного суперника, яким є «Штиль», і звичайно ж, обидва опоненти хотіли просто завершити відбір на мажорній ноті, здобувши перемогу. Гра вийшла просто казковою, по-іншому тут і не скажеш. У першу чергу відзначимо, що KR City грав уп\'ятьох, не маючи можливості використовувати заміни, і при всьому цьому команда боролася до самого кінця. Відкрили рахунок у зустрічі саме «містяни», проте на перерву їм довелося піти в ролі наздоганяючих. «Штиль» проявив характер і здобув лідерство собі. Після перерви здавалося, що зовсім скоро гості просядуть, але вони не здавалися і билися за перемогу до останнього. За пару хвилин до фінального свистка цифри на табло були нічийними, і саме такий результат протистояння виглядав найбільш справедливим, однак Владислав Жук розсудив інакше і приніс вольову перемогу д «Штилю» з рахунком 5:4.