Футбол  Бар Yellow DooR Фаворит Спорт Фаворит Спорт
Полиграфия Европав Geometria Инфопартнёр

SIGMA 4:1 39 Dream Team 7:8 Mеталург Штурм 7:3 Торпедо Штиль 5:0 Драконы

1ФК Фараони 00

МАТЧ ТУРУ. Dream Team 7:8 «Металург» «Металург» є своєрідним «Манчестер Сіті» в криворізькій Суперлізі. Команда вже давно оформила чемпіонство, забила якісь захмарні 114 м’ячів у попередніх 13-ти турах. Здавалося, що остання

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Металург» 5:3 Sigma Команда Володимира Вальчука мала реальну нагоду перервати супер-переможну серію «сталеварів». У дебюті поєдинку Sigma наче й не помітила опору чинного чемпіона, забивши два голи. Але

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Торпедо» 4:6 «39» Аутсайдери чемпіонату потішили своїх прихильників якісним матчем, багатим на різкі повороти. Інтрига панувала з першої до останньої хвилини. У достатньо рівній грі ліпше своїми шансами скористались

Читати

За два тури до фінішу криворізької Суперліги «Металург» Сергія Зволяка втретє поспіль виборов звання найсильнішого в чемпіонаті «В9ку». Мабуть, символічним було те, що сталося це в поєдинку з принциповим суперником

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Штиль» 2:1 «39» На перший погляд нічим не примітний матч в підсумку став окрасою 11-го туру. В поєдинку з одним з лідерів чемпіонату «39-ті» зовсім не виглядали аутсайдером.

Читати

У Кривому Розі тамтешня Суперліга з недавніх пір співпрацює з рест-пабом Yellow DooR. І що варто зазначити, цей заклад, на відміну від подібних в інших містах, де турніру «В9ку» вдалося

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Штиль» 4:4 Sigma Психологічний трилер – така назва найбільше характеризує цей матч. У першому таймі краще виглядала команда Володимира Вальчука. Sigma вела у рахунку 3:0. Але потім злагоджений конвеєр

Читати

Після не надто тривалої перерви Роман Гречка повернувся до криворізького чемпіонату «В9ку», провівши свій дебютний матч за «Торпедо», наразі одного з аутсайдерів першості. Ще й голом відзначився. Свого часу він

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Штиль» 3:5 «Штурм» Центральний поєдинок туру між «Штилем» і «Штурмом» мав високу ціну. Номінальні господарі матчу розуміли, що в разі поразки «сталевари» для них стануть вже майже недосяжними, та