Просвет 2:10 Mеталург Штиль 16:2 ФК ДС Dream Team 8:2 39 KR City 4:10 Штурм

1 Павлов Олег
1 Тугучев Олександр

2018-06-15 23:04:27

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Кривого Рогу «В9ку». Відбірковий етап. 7 тур

Цікавим видався черговий тур чемпіонату «В9ку» в Кривому Розі, ну а по іншому у нас і бути не може. Поки футбол на європейському континенті знаходиться в сплячці, вся увага уболівальників по всьому світу була прикута до зустрічі між «Штурмом» і «Штилем». Філін на цей раз не встановлював якісь позамежні рекорди результативності, відзначившись лише дублем, але цього вистачило його команді, щоби здобути перемогу та залишитися непереможеною на першому місці. При цьому переслідувачі «штурмовиків» нікуди не поділися, адже той самий «Металург» продовжує йти ходою хижака по джунглях відбору, поїдаючи всіх, хто зустрінеться йому на шляху. А взагалі «сталевари» вже, схоже, просто чекають основної сітки турніру, щоби там нарешті всім помститися. Внизу турнірної таблиці все залишилося, як і раніше, аутсайдери не побалували нас, на жаль, якими би то не було сенсаційними результатами. Можливо, наступного тижня?

«Металурги» взяли місто Кривий Ріг

Як ми й передбачали, «Металург» досить легко здобув перемогу в протистоянні з KR City. Дійсно, «червоно-чорні» нині перебувають в оптимальних кондиціях і штампують перемогу за перемогою. Уже після першого тайму рахунок був 5:2 на користь «сталеварів», і якщо комусь могло здатися, що тут ще можна побачити натяк на боротьбу, то всі ці сумніви господарі розвінчали одразу по перерві, вколотивши ще купу м’ячів у ворота опонента, дозволивши тому знову відзначитися двічі. Таким чином «Металург» здобуває перемогу з рахунком 11:4 та продовжує полювання на перше місце.

Як «закамбечити» за 360 секунд

Матч між командами Sigma та Dream Team  вийшов драматичним. Довгий час лідирували гості. Суперник зрештою зумів відігратися, і до 34-ї хвилини цифри на табло були рівними. Потім Sigma взялася за справу вже дуже серйозно і не просто вирвала перемогу, а примудрилася протягом 360 секунд забити у ворота колективу Ігоря Дениса аж чотири м’ячі, які принесли їй перемогу з загальним рахунком 7:4. Чому Dream Team так провалив фінішний відрізок – не зовсім зрозуміло. Тепер команда матиме привід для роздумів та аналізу, щоби більше подібних негараздів не траплялося.

«39» вказує «Просвету» на помилки
На жаль для вболівальників команди «Просвет», як писав Іван Андрійович Крилов, «а воз и ныне там». Команда могла розраховувати на якісь успіхи у протистоянні з «39», принаймні ми собі так думали, а на ділі вийшло все інакше. І нехай вас не збиває з пантелику рахунок, адже номінальні господарі ще в першому таймі дали зрозуміти, що перемогу вони цього дня нікому не віддадуть. Заробивши комфортний гандикап, «сусіди» трохи розслабилися і дозволили супернику в кінці матчу відзначитися тричі, тому і маємо підсумковий результат 6:4, який нібито вказує на інтригу, проте, на жаль, інтригою в цьому протистоянні навіть і не пахло.

Вивіска виправдала очікування

У центральному матчі усього відбору (саме так пафосно і має бути!) було все, що ми вам обіцяли – інтрига, емоції та, звичайно ж, яскравий футбол. Завдяки дублю Олександра Хрищенка перший тайм завершився на користь «Штилю», але по перерві «штурмовики» почали все ближче і ближче підбиратися до свого суперника, аж поки нарешті не зрівняли цифри на табло. Ну а потім і взагалі вирвали перемогу. Зрозуміло, що гості билися до кінця - за мінімальної переваги опонента вони пішли ва-банк, але були покарані за це четвертим голом. «Штурм» переміг 4:2 та продовжує залишатися єдиним колективом, який не зазнав жодної поразки, а у всіх своїх шести поєдинках узяв максимум з можливого. Просто криворізький «Реал» Мадрид якийсь!

«Кривбас-цемент» прогнозовано перемагає

Після болючої поразки від «Штурму» в минулому турі «зелено-білі» вийшли на футбольне поле та просто зім’яли ФК «ДС». Останні, відверто кажучи, і так не мали багато шансів на успіх в цьому протистоянні, а тут ще такий надмотивований опонент. Уже в першому таймі «Кривбас-цемент» відвантажив у ворота суперника п’ять м’ячів, і ще чотири у другому. Було б неправильно не відмітити бажання ФК «ДС» здобути бодай якийсь результат, але об’єктивно «Кривбас-цемент» був сильнішим, тож здобув цілком заслужену перемогу з рахунком 9:3.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Валентин Коваль («Штурм»)
У матчах подібного напруження і важливості, як зустріч між «Штурмом» і «Штилем», подвійна відповідальність лягає на голкіпера, адже будь-яка помилка може не просто залишити твій клуб без перемоги, а й позбавити першого місця. Валентин з поставленим завданням зіграти надійно впорався. Так, пропустив два м'ячі, але в інших ігрових моментах діяв впевнено і допоміг своїй команді домогтися потрібного результату.
БОМБАРДИР ТУРУ. Дмитро Гужва («Металург»)
На цьому тижні Артем Філін мав дуже серйозного опонента разом зі своєю командою у вигляді «Штилю», тож цим сповна скористувався Дмитро Гужва з «Металурга». Гравець наколотив у ворота бідолашного KR City аж п’ять м’ячів. Таким чином «сталевар» довів загальну кількість своїх результативних пострілів до 19-ти і відстає тепер від першої сходинки всього лише на два голи.
ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Денис Танский (Sigma)
Йшла 27-ма хвилина матчу між командами Sigma та Dream Team. Номінальні господарі поступалися з рахунком 2:3, і тут «взірвався» Денис Танский, який все вирішив на користь свого клубу. Гравець відзначився хет-триком протягом 12-ти хвилин, а його останній м’яч був уже сьомим загалом для Sigma. Команда перемогла, а Денис зробив найбільший внесок у цю вікторію.
АДМІНІСТРАТОР ТУРУ. Леонід Неродюк («39»)
Гадаємо, що Леонід не користався своїм службовим положенням, а й справді був кращим виконавцем на полі у складі своєї команди. Неродюк відзначився дублем, тож його було визнано найкращим гравцем у матчі проти «Просвету». Ми також вирішили відзначити цю подію спеціальною номінацією.