Новини турніру
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Европав Vuso SELECT
Колонки Вияр Фаворит Спорт Футбольная экипировка
ФутболТаблиця

і о
1Штурм 927
2Mеталург924
3Штиль919
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Філін 8 27 3.38
2 Бухтіяров 9 26 2.89
3 Гужва 9 25 2.78
дивитись

Дискваліфікація

1 Орлов Богдан
1 Хрищенко Олександр
дивитись
2018-07-05 16:34:47

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Перехідні матчі за право грати в Лізі Gold

МАТЧ ТУРУ. «КБТ» 3:4 «Бандерлона»
Відверто кажучи, матч між цими суперниками розвивався у такому ключі, що підсумкова звитяга «бандерлонців» навіть стала якоюсь мірі несподіваною. Справа в тому, що «КБТ» розпочав двобій дуже активно і переважав свого опонента ледь не за всіма показниками. Відчувалося, що гол номінальних господарів – це лише справа часу, тож коли на п’ятій хвилині Антон Лукашевич відкрив рахунок, то це здалося торжеством справедливості. Однак гості доволі швидко знайшли, чим відповісти опоненту, відновивши паритет. Надалі «будівельники» забили ще двічі та пішли на перерву за рахунку 3:1 на свою користь. Але їхні візаві знайшли в собі сили відновили паритет зусиллями В’ячеслава Калмикова. Гравці «КБТ» почали нервувати і на передостанній хвилині пропустили вирішальний м’яч, поступившись 3:4, при тому що перемагали більшість ігрового часу. Дуже шкода, що колективу Михайла Ковальчука настільки не пощастило, ну а «Бандерлону» ми, звісно ж, вітаємо зі збереженням прописку в Лізі Gold і на другу частину літнього чемпіонату. 

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Володимир Поліщук (БФ «Товариство разом за життя»)
«Товариство» було неймовірно налаштоване виключно на перемогу. Хлопці дуже емоційно ставилися до кожного ігрового моменту, а коли фінальний свисток арбітра зафіксував їх перемогу, то дуже довго та бурхливо раділи. Навіть «клубне телебачення» підтягнули, і оператор постійно заохочував гравців забивати, щоби набрати певну кількість лайків. У кожної події є свій герой або ж ідейний натхненник. Таким натхненником в матчі проти ФК «Фаворит» став Володимир Поліщук, який був одним з найактивніших гравців у складі своєї команди і до того всього забив ще три м’ячі. «Товариство» відсвяткувало перемогу з рахунком 6:1 – і тепер клуб розгорне нову сторінку своєї історії – тепер уже в Лізі Gold.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Віталій Німець (ФК «Фаворит»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Агасі Асланян (ФК «Фаворит»)
Команда програла, багато пропустила, але незламний характер капітана неможливо не відзначити!
РОЗЧАРУВАННЯ ТУРУ. Atletico
«Атлетичні» просто не з’явилися на гру і таким чином відмовилися від виступів у Лізі Gold на наступний сезон, тож FC Messa автоматично підвищилася в класі, навіть не виходячи на футбольне поле. Напевно, це доля віддячує хлопцям за ту героїчну перемогу вчотирьох, що колектив досяг в останньому турі та зміг вскочити ні підніжку від’їжджаючого потягу перехідних матчів.
ГОЛ ТУРУ. Андрій Таланов (БФ «Товариство разом за життя»)
Подивіться, як забив форвард на 4-й хвилині матчу проти ФК «Фаворит»
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. ФК «Авіаліга» 1:2 Turbo
У цьому випадку, напевно, несподіванкою такий результат є тільки для редакції, яка сама записала «авіаторів» у фаворити даного протистояння, а тепер сидить і дивується, як же ж так вийшло, що «потужним» вдалося зберегти прописку в Лізі Gold. Ну а якщо серйозно, то хочеться привітати команду Turbo з цим досягненням, адже колектив проявив неабияку волю до перемоги на шляху до своєї мети! Ще й привітав цією звитягою свого капітана Костянтина Сичевського з днем народження!
ХАРАКТЕР ТУРУ. ФК «Фаворит»
Команда приїхала на гру після того, як відіграла матч на великому полі. До того всього хлопці мали в своєму розпорядженні вже звично лише одну заміну і, як ми й передбачали, їм було доволі складно протистояти супернику, який значно переважав колектив у кількості. Попри всі ці негаразди «фаворити» билися, наче леви, не жаліючи ані себе, ані противника. Певний час колектив Агасі Асланяна навіть тримав інтригу, але потім втома все ж таки далася взнаки. Тим не менш вважаємо, що ФК «Фаворит» заслуговує на оплески.

Автор: Ігор Колодій