Новини турніру
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Колонки Вияр Европав
Футбольная экипировка SELECT Фаворит Спорт Vuso
ФутболТаблиця

і о
1Штурм 927
2Mеталург924
3Штиль919
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Філін 8 27 3.38
2 Бухтіяров 9 26 2.89
3 Гужва 9 25 2.78
дивитись

Дискваліфікація

1 Орлов Богдан
1 Хрищенко Олександр
дивитись
2018-07-11 20:49:10

ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Перехідні матчі за право грати в Лізі Silver

МАТЧ ТУРУ.  AFC Sparta 6:2 Playtika
Анонсуючи звітний, поєдинок ми розмірковували над тим, що номінальним гостям буде дуже важко втримати потужний напад суперника, а особливо Владислава Паливоду, що призведе до поразки «геймерів». Однак, як тільки стали доступними протоколи матчу та з’ясувалося, що головний бомбардир «клітчатих» відсутній, це якоюсь мірою вирівняло шанси колективів на кінцевий успіх. З самого початку матчу Playtika грала у власний футбол, намагаючись строго зіграти в захисті та скористатися нагодами під час контратак. У свою ж чергу «спартанці» планомірно нарощували тиск на ворота суперника і зрештою їм вдалося пробити оборонні редути опонентів. Проте «геймери» в другому таймі змогли відігратися, після чого пропустили швидкий м’яч, але так само швидко знайшлися чим відповісти – і знову зробили рахунок нічийним. Однак ще за хвилину «спартанці» втретє захопили лідерство, і на цей раз його вже віддавати не збиралися. Олексюк і компанія спробували переналаштувати власну гру, аби спробувати відігратися знову. До фінального свистка залишалося не так вже і багато часу, тож тепер за рахунком вже грала «Спарта». На відміну від суперника, їй вдалося провести кілька блискучих атак і в підсумку оформити перемогу з рахунком 6:2. Таким чином «спартанці» за два тижні розпочнуть писати нову сторінку клубу, стартувавши у Лізі Silver, а от Playtika опустилася до Ліги Bronze.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Володимир Поліщук (БФ «Товариство разом за життя»)
БФ «Товариство разом за життя» було страшенно налаштоване на перемогу. Хлопці дуже емоційно ставилися до кожного ігрового моменту,а  коли фінальний свисток арбітра зафіксував їхню перемогу, то дуже довго та бурхливо раділи. Навіть «клубне телебачення» підтягнули, і оператор постійно заохочував гравців забивати, мабуть, щоби набрати певну кількість лайків у соцмережах. У кожної події є свій герой або ж ідейний натхненник. Таким натхненником в матчі проти ФК «Фаворит» був Володимир Поліщук, який був одним з найактивніших гравців у складі своєї команди і до того всього забив ще три м’ячі.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олександр Пуха (АФК «Хунта»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Андрій Шаповалов (АФК «Хунта»)
ХАРАКТЕР ТУРУ. ФК «Фаворит»
Команда приїхала на гру після того, як відіграла матч на великому полі. До того всього хлопці мали у своєму розпорядженні вже звично лише одну заміну і, як ми й передбачали, їм було доволі складно протистояти супернику, який переважав колектив у кількості. Попри всі ці негаразди «фаворити» билися немов леви, не жаліючи ні себе, ні противника. Певний час колектив Агасі Асланяна навіть тримав інтригу, але потім втома все ж таки далася взнаки. Тим не менше вважаємо, що ФК «Фаворит» покидав поле з високо піднятою головою, і ця команда безумовно заслуговує на оплески.
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. «Дракони»  3:6 AFC San Grano
«Дракони» відкрили рахунок вже на першій хвилині та здавалося, що команда з легкістю підтвердить свій статус фаворита. Проте за якихось незрозумілих причин хлопці вирішили пропустити чотири голи, а потім у другому таймі намагатися їх відіграти, застосовуючи п’ять польових гравців. І це проти AFC San Grano! Звичайно, що «хрестоносці» зіграли на досвіді, кинувши ще парочку м’ячів на контратаках. Як підсумок, «помаранчево-чорні» здобули перемогу і залишилися тим самим у Лізі Silver і на другу частину сезону.

Автор: Ігор Колодій