Новини турніру

(098)427-71-85
Укркубок Футбол Вияр Seco
SoccerТаблиця

і о
1Штурм 927
2Mеталург924
3Штиль919
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Філін 8 27 3.38
2 Бухтіяров 9 26 2.89
3 Гужва 9 25 2.78
дивитись

Дискваліфікація

1 Орлов Богдан
1 Хрищенко Олександр
дивитись
2018-08-16 16:02:30

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Ліга А. 5 тур

МАТЧ ТУРУ. «Маттерхорн» 5:7 НПУ «Десна»
Після фінального свистка в цьому поєдинку ситуація в турнірній таблиці Ліги А заплуталася ще більше, але давайте про все по порядку. Перед матчем НПУ «Десна» відставала від «Маттерхорну» на два залікових бали, і команді вкрай потрібною була ця перемога, бо в іншому випадку колектив серйозно би відстав – як від свого безпосереднього суперника, так і від решти конкурентів. Враховуючи важливість протистояння, можна було передбачити не дуже інтенсивний початок, але опоненти вирішили інакше та одразу кинулися на ворота одне одного. Першими рахунок у грі відкрили номінальні гості, і в подальшому саме вони довгий час лідирували. Однак «швейцарці» не відпускали суперника далеко та щоразу давали гідну відповідь. На перерву команди пішли за мінімальної переваги «Десни» 4:3, але при цьому відчувалося, що найцікавіше нас чекає попереду. У другій двадцятихвилинці, пропустивши майже одразу, «Маттерхорн» опанував себе та зміг відновити паритет – 5:5. На полі почалися справжні американські гірки, і було взагалі не зрозуміло, чи переможе хоч хтось у цей день. Чим ближче двобій наближався до свого завершення, тим більше наростала напруга. Нерви не витримали у господарів – команда не змогла скористатися своєю нагодою, і пропустила стрімку контратаку опонента. «Швейцарці» кинулися в погоню, але змушені були діставати ще одного м’яча з власних воріт, а часу на порятунок уже не залишалося. Таким чином після звітного туру ми маємо одразу трьох лідерів, серед яких і «Десна», і ще чотири колективи, які відстають від першої сходинки всього лише на одну перемогу. Без сумніву, Ліга А підтверджує свій статус однієї з самих інтригуючих у всьому чемпіонаті «В9ку».

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Євген Хутренко (ФК «Кварцит»)
У матчі проти FC Dominus ФК «Кварцит» приємно здивував, здобувши дуже переконливу перемогу з рахунком 6:1. І якщо «проста» звитяга в боротьбі могла би ще тягнути на несподіванку, то такі розгромні цифри – це справжня сенсація туру! Головною ж дієвою особою в атаці свого колективу був Євген Хутренко. З шести м’ячів команди один на рахунку В’ячеслава Мусієнка, ще один бориспільці забили самі собі, а решта чотири – авторства саме Хутренка. Гравець влаштував свій бенефіс на полі, і одноклубники повинні бути вдячні своєму товаришу за таку результативність, бо якщо б не він, ще невідомо, чим тут усе могло скінчитися. Окрім того що Євген допоміг своєму клубу досягти успіху, він отримав ще й індивідуальний бонус у вигляді першого місця в списку кращих бомбардирів турніру.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Федір Кордиш (НПУ «Десна»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Юрій Терещенко («Шулявка Юнайтед»)
СЕНСАЦІЯ ТУРУ. FC Dominus 1:6 ФК «Кварцит»
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Шулявка Юнайтед»
РОДЗИНКА ТУРУ. Лотерейна технічна перемога
Матч між FC Pegas і «Любі друзі» не мав жодного шансу відбутися. Справа в тому, що перші назбирали лише трьох гравців, а другі – «зі скрипом» п’ятьох (та й ця інформація неточна). Гравці «летючої конячки» хотіли провернути аферу, і зателефонували поцікавитися – чи не відмовилися випадково «друзяки» від матчу, на що в них спитали, чи гратимуть вони. Через те що з табору FC Pegas першими подали голос, вони визнали технічну поразку. Майже одразу телефон адміністратора висвітив команду «Любі друзі», яка так само поцікавилася, чи приїде на гру суперник. Коли ж хлопці дізналися, що технічна перемога в них у кишені, то зітхнули з полегшенням. А якщо б вони були першими?

Автор: Ігор Колодій