Веселе 9:2 ФК Восход ЕпіцентрК 2:9 Штурм 39 3:6 DREAM TEAM

3Штиль97

1 Лебедєв 7 15 2.14
2 Мансуров 6 14 2.33
3 Лопін 6 13 2.17

МАТЧ ТУРУ. «39» 3:6 Dream Team Перші два поєдинки за участі лідерів чемпіонату не подарували нам інтриги, а от протистояння «39» і Dream Team порадувало емоційністю вкупі з невизначеністю результату ледь

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Штурм» 5:4 «Веселе» Ми представляли цей поєдинок, як головний у всьому шостому турі криворізької Суперліги, і він саме таким і став. «Веселе» зі старту матчу взяло м’яч під свій

Читати

МАТЧ ТУРУ. «ЕпіцентрК» 3:2 Dream Team Матч між командами, що до цього ще не перемагали, як і очікувалося, вийшов безкомпромісним. Рахунок у зустрічі було відкрито на п’ятій хвилині зустрічі. Після розіграшу

Читати

МАТЧ ТУРУ. ФК «Восход» 4:6 «Штурм» Ми представляли гру між «Восходом» і «Штурмом», як центральне протистояння туру, і в своїх прогнозах не помилилися. ФК «Восход» створив серйозні проблеми лідеру турніру. Взяти

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Кривбас-Цемент» 3:3 «39» Ніхто такого не чекав, але матч між цими командами став самим цікавим та видовищним у третьому турі Суперліги. Номінальні гості після ганебного дебюту та поразки з

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Веселе» 8:3 «Кривбас-Цемент» З другого туру покращилася якість відеотрансляцій, що редакція не може не відмітити. Що ж до поєдинків, то в нас вималювалася трійка лідерів. «Веселе» перемогло другого суперника

Читати

МАТЧ ТУРУ. Dream Team 4:5 «Веселе» Нарешті після довгої, можна навіть сказати, що довжелезної перерви, чемпіонат Кривого Рогу «В9ку» повернувся! Перший тур відкривали команди Dream Team і «Веселе», і варто зазначити,

Читати

Закінчився сезон і в чемпіонаті Кривого Рогу, подарувавши нам нового чемпіона та представника міста на Кубку України в Києві. В непрості боротьбі, лише за рахунок перемог в очних протистояннях, «Штурм»

Читати

Не приїде «Металург» з Кривого Рогу вчетверте поспіль до столиці для участі в розіграші Кубка України «В9ку». Замість нього ми нарешті побачимо головного конкурента «сталеварів» у місті – «Штурм», який