(067)451-20-81
SELECT Футбол Фаворит Спорт Благо
Европав Вияр Футбольная экипировка Колонки
Vuso Фаворит Спорт Olympia Sport

Tokyo 6:4 Jysk AFC Evraztrade 3:0 ФК Благо МФК «Горняк» 4:2 Tenders Agromat «Укрелітцентр» 8:2 Coffeelat Underdog 1:2 FC Binotel Phoenix 4:1 Горняк + Хилти 7:1 ПБФ FC Comfort Life 3:2 Kyiv United MFC Athletic 2:10 Medium Tactics FC Unknown 1:5 МФК Филлер Vartis 4:2 Ф - Енерджи AFC Bender 4:4 FC Pegas Арсенал-17 8:2 AFC Spartan Славутич 3:1 SC Olympia Sport Київ Біо Клімат 8:2 ФК Металлист-Киев Bronto 3:1 BarbershopGC FC Imperial 2:3 ФК Фурніком Ukrmedias 2:3 Hammers ФК Здвиж 6:2 Никос FC Vtoris+ 4:2 VUSO Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві 3:4 ФК Талан FC Goodfellas 4:2 FC Sporting Миротворець OldBoys 2:3 AFC Staff+ Zeppelin 2:0 S.K.I.L.L. Інтергал-Буд 2:6 ФК "ВіЯр ФК Фаворит 4:5 НПУ "Десна" AFC Miners 5:5 Агросем AFC San Grano 3:8 Avis АФК «Хунта» 2:5 Оболонь ФК Кварцит 4:2 «Любі Друзі» Salateira 1:5 «Дракони» Rastafari 3:5 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району Wolves 1:3 «Віді-трейд» WinWinCars 2:2 FC Olymp АФК «Миротворець» 1:4 FC Sorry Бабушка Перун 5:1 ФК Донецк ФК Авіаліга 2:4 Generals КБТ 0:9 МФК "Рух" Partstore 3:4 FC Dominus Фокстрот 3:6 AFC Staff A.F.C Svyatosh 1:3 «Бандерлона» Mustang Taxi 1:1 FC Sofiya-City AFC Sparta 3:4 Talisman Healthgroup Ikarus 1:6 «Ібіс» FC Milky Dogs 3:7 ФК «Троя»

2018-11-19 22:31:42

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Перша ліга. Група А. 5 тур

МАТЧ ТУРУ. Hammers 2:1 FC Sporting
У своєму передматчевому анонсі ми, можливо, занадто вже розхвалили Hammers, а їхню перемогу над FC Sporting визначили як вирішену справу. «Молотобійці» все-таки змогли підтвердити свій статус фавориту зустрічі, але легкою прогулянкою матч проти «португальців» для колективу не став. Лише один гол у першому таймі за авторством Максима Касапа не дозволяв уболівальникам номінальних господарів впевнено себе почувати, як звісно і самій команді. По перерві Олексій Завялов зміг довести перевагу до двох м’ячів, і здавалося, що тепер, в останні десять хвилин, можна вже не так озиратися на свої ворота та грати за рахунком, проте нестримний цього дня Дмитро Заквацький скоротив відставання «Спортінгу». Зрештою перша команда зберегла мінімальну перевагу над останньою, однак зробити це було дуже й дуже не просто. Попри поразку «португальці» отримали непоганий заряд оптимізму, бо якщо команда продовжить виступати в такому ж ключі в наступних поєдинках, то довгоочікувана перша перемога не змусить на себе довго чекати. Що ж до Hammers, то Скітіков і компанія продовжують лідирувати в групі А, випереджаючи своїх найближчих переслідувачів на три залікових бали, хоча не будемо забувати, що ті ще мають в запасі по одному «додатковому» матчу.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ.  Євгеній Рубан (FC Comfort Life)
Справжнім святом гольового футболу стала гра між AFC Bender і FC Comfort Life. «Футурамні» традиційно мали обмежений збір, всього лише з одним гравцем на заміні, але суперник дозволяв грати номінальним господарям, але при цьому сам забивав м’ячі на будь-який смак. Питання про переможця було вирішено ще в першому таймі, адже перевага гостей становила сім м’ячів – 8:1, тож по перерві суперники продовжили більше уваги приділяти атаці. Найбільшу кількість голів у складі на свій рахунок записав Дмитро Косьмина, причому два з чотирьох гравець відправив у сітку на останній хвилині зустрічі. Хет-триками відзначилися Марк Мартиненко та Юрій Сірий, ну а головним диригентом яскравої звитяги FC Comfort Life з рахунком 13:6 став Євгеній Рубан, який був головним каталізатором успішної роботи всього командного механізму переможців.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Богдан Бершадський (FC Sporting)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Микита Каменчук (Kyiv United)

НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. FC Hammers 2:1 FC Sporting
«ТОТАЛ БІЛЬШЕ» ТУРУ. AFC Bender 6:13 FC Comfort Life