(067)451-20-81
Колонки Благо Вияр Футбольная экипировка
Фаворит Спорт Европав Фаворит Спорт SELECT
Olympia Sport Футбол Vuso

Tokyo 6:4 Jysk AFC Evraztrade 3:0 ФК Благо МФК «Горняк» 4:2 Tenders Agromat «Укрелітцентр» 9:1 Coffeelat Underdog 1:2 FC Binotel Phoenix 4:1 Горняк + Хилти 7:1 ПБФ FC Comfort Life 3:2 Kyiv United MFC Athletic 2:10 Medium Tactics FC Unknown 1:5 МФК Филлер Vartis 4:2 Ф - Енерджи AFC Bender 4:4 FC Pegas Арсенал-17 8:2 AFC Spartan Славутич 3:1 SC Olympia Sport Київ Біо Клімат 8:2 ФК Металлист-Киев Bronto 3:1 BarbershopGC FC Imperial 2:3 ФК Фурніком Ukrmedias 2:3 Hammers ФК Здвиж 6:2 Никос FC Vtoris+ 4:2 VUSO Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві 3:4 ФК Талан FC Goodfellas 4:2 FC Sporting Миротворець OldBoys 2:3 AFC Staff+ Zeppelin 2:0 S.K.I.L.L. Інтергал-Буд 2:6 ФК "ВіЯр ФК Фаворит 4:5 НПУ "Десна" AFC Miners 5:5 Агросем AFC San Grano 3:8 Avis АФК «Хунта» 2:5 Оболонь FilunetsHome 4:2 «Любі Друзі» Salateira 1:5 «Дракони» Rastafari 3:5 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району Wolves 1:3 «Віді-трейд» CARLEONE-VPK_GROUP 2:2 FC Olymp АФК «Миротворець» 1:4 FC Sorry Бабушка Перун 5:1 ФК Донецк ФК Авіаліга 2:4 Generals КБТ 0:9 МФК "Рух" Partstore 3:4 FC Dominus Фокстрот 3:6 AFC Staff A.F.C Svyatosh 1:3 «Бандерлона» Mustang Taxi 1:1 FC Sofiya-City AFC Sparta 3:4 Talisman Healthgroup Ikarus 1:6 «Ібіс» FC Milky Dogs 3:7 ФК «Троя» FC Vtoris 4:1 FC Breeze

2018-11-19 22:33:09

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Кваліфікація. Суперліга. 5 тур

МАТЧ ТУРУ. Wolves 5:4 FC Milky Dogs
Панове, «вовчо-собаче дербі» вдалося на славу! Дев’ять забитих м’ячів на дві команди, інтрига до самісінького фінального свистка та шалені швидкості протягом усіх сорока хвилин! Нарешті Wolves змогли зібрати практично оптимальний склад, і це не могло не знайти відображення, як на результаті команди, так і на самій грі колективу загалом. У першому таймі номінальні господарі повністю переграли свого суперника – за всіма статтями, не давши тому навіть підняти голови. Уже на другій хвилині зустрічі Віталій Дударь вивів свою команду вперед. Трохи згодом Сергій Стукальський подвоїв перевагу, далі голом відзначився Ілля Заславський, поставив крапку в тріумфальному першому таймі все той же Дударь. Здавалося, що після того «четверного урону» (як у легендарній комп’ютерній грі Quake), «молочні пси» вже не зможуть оговтатися. Однак така думка, як виявилося, була помилковою. Перерва пішла гостям на користь (а суперник вирішив, що справу зроблено), і вже на першій хвилині другого тайму голом Івана Чумака вони дали зрозуміти опоненту, що вся боротьба ще попереду. Уже за дві хвилини потому «вовки» самі допомогли супернику, відправивши м’яча у власні ворота, і от вже перевага не здавалася такою недосяжною. Проте радість гостей була недовгою, адже миттєво вони змушені були витягати зі своєї сітки вже п’ятий пропущений м’яч. Проте навіть після цього FC Milky Dogs не розклеїлися та продовжили шукати щастя на чужій половині поля. Дубль Сергія Каркошкіна дозволив «молочним псам» скоротити відставання в рахунку до мінімуму за чотири хвилини до фінального свистка. Психологічна перевага була на боці гостей, і вони були в праві розраховувати навіть на нічию, але за 30 секунд до кінця Чумак не зміг влучити в порожні ворота, і «вовки» таки відстояли свою перемогу.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Андрій Барановський (ФК «Троя»)
Можливо, гравців «Трої» варто перевірити на допінг? Команда продовжує дивувати з гарної сторони, і має в своєму активі вже четверту перемогу в п’яти поєдинках цього сезону. Цими вихідними хлопці здивували ще більше, розтрощивши WinWinCars з рахунком 8:2. Редакція очікувала в цій зустрічі запеклої боротьби, а вийшло так, що «троянці» майже не помітили свого суперника. Головною ударною силою колективу в цій грі став Андрій Барановський, який відзначився чотирма забитими м’ячами у ворота «автомобілістів».
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олександр Бобруйко (AFC Staff)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Владислав Хомяков («Віді-трейд»)