Новини турніру

(098)427-71-85
Европав SELECT Футбольная экипировка Вияр
Vuso Фаворит Спорт Фаворит Спорт Колонки
Olympia Sport Футбол Благо

AFC San Grano 5:8 ФК Талан ПБФ 5:3 BT-Ukraine FC Unknown 2:3 Tenders Agromat FC VITSTROY 2:1 FC Kung Lao FC Comfort Life 5:0 FC Milky Dogs «Прем’єр Палац» 0:5 Vartis


Таблиця

і о
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2018-11-19 22:32:59

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Кваліфікація. Ліга Bronze. 5 тур

МАТЧІ ТУРУ. AFC San Grano 3:2 НПУ «Десна», FC Dominus 2:3 Avis
Цього разу підемо проти всіх нами же встановлених правил, відправивши до головної рубрики експрес-підсумків обидва матчі Ліги Bronze, що були проведені в суботу. Ну і потім, я тут редактор, хто мені заборонить? Жартую… Річ у тім, що матчі ці були в чомусь схожі, в чомусь різнилися, але обидва безумовно заслуговують на те, щоби про них розповіли.
Тож почнемо по порядку. Спершу на поле вийшли AFC San Grano і НПУ «Десна». Зізнаюся чесно, я не надто вірив у передматчевий прогноз пана Ігоря Колодія, але він виявився провидцем, передбачивши успіх «хрестоносців». Цікава, рівна гра, в якій за моментами усе ж таки переважали «святі». 2:2 у першому таймі натякали на те, що по перерві буде «продовження бенкету», однак час спливав непомітно, бо суперники бажали вирвати перемогу і робили для цього чимало, даруючи глядачам чимало ефектних ударів і «убойних» моментів, а голів усе не було... Втім, за 30 секунд до кінця В’ячеслав Турчанов сміливо пішов вперед і невідпорно пробив здаля, принісши перемогу своїй команді.
У поєдинку FC Dominus – Avis футболу було менше, а боротьби значно більше. Сюжет тут розвивався зовсім за іншим сценарієм. Рівна боротьба, в якій ніхто не хотів поступатися, внаслідок чого було зафіксовано по п’ять фолів з обох боків ще до перерви. Шостий, з боку «червоно-чорних» став для них фатальним. Віктор Льодін з пострілом впорався, однак Ростислав Лещенко кинувся на добивання і був за це винагороджений. Капітан «Авісу» проявив гольове чуття на початку другого тайму – і вже 0:2. А гол Максима Камендо, здавалося, мав зняти всі питання про переможця. Та от тільки гравці FC Dominus з цим не погодились! Ігор Волков і Олександр Пилиповець скоротили відстань до мінімуму. «Червоно-чорні» завелися, штурмували ворота суперника так, що «гай шумів, дерева гнулись». Мали величезні шанси на те, аби врятуватись, однак своїми нагодами не скористалися.
Підсумовуючи вищесказане: якби обидва матчі завершилися внічию, ми би говорили, мабуть, про торжество справедливості. Усі, хто виходив на поле, виклалися так, що ніхто не заслужив на поразку.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Ростислав Лещенко (Avis)
Більше уваги приділяв захисним діям, відпрацьовував на повну. При цьому продемонстрував просто-таки шикарне «відчуття голу», ставши автором двох із трьох забитих м’ячів своєї команди, чим зумовив перемогу «автомобілістів».
ВОРОТАР ТУРУ. Віктор Льодін (FC Dominus)
Чимало рятував, парирував два 10-метрових (не його провина, що одного разу не пощастило), «налякав» суперника так, що той і втретє змазав…
ЗАХИСНИК ТУРУ. В’ячеслав Турчанов (AFC San Grano)
Діючи з глибини поля, диригував діями партнерів, створював для них гольові нагоди. А в найпотрібніший момент взяв ініціативу на себе і забив вирішальний гол.

РОДЗИНКА ТУРУ. Величезні претензії до арбітражу з боку тих, хто поступився. Зрозуміло, що воно завжди так. Але, певно, мав рацію лідер FC Dominus Олег Перепелиця, зауваживши, що судді мусять постійно тримати руку на пульсі, не доводити до того, щоби «зривало дах», гасити пожежу в зародку, хай навіть великою кількістю карток. Втім, додам від себе: і таке бачили, і картки інколи не допомагали, а гравці шаленіли ще більше, не погоджуючись з рефері та сприймаючи попередження як несправедливу особисту образу…

Автор: Віктор Петрушов