Новини турніру

(098)427-71-85
Olympia Sport Футбольная экипировка Vuso Вияр
Европав Колонки Футбол Благо
Фаворит Спорт SELECT Фаворит Спорт

AFC San Grano 5:8 ФК Талан ПБФ 5:3 BT-Ukraine FC Unknown 2:3 Tenders Agromat FC VITSTROY 2:1 FC Kung Lao FC Comfort Life 5:0 FC Milky Dogs «Прем’єр Палац» 0:5 Vartis


Таблиця

і о
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2018-11-19 22:33:31

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Кваліфікація. Прем’єр-ліга. 5 тур

МАТЧ ТУРУ.  АФК «Миротворець» 1:2 «Ібіс»
Комусь це може все ще здаватися чимось неймовірним, але насправді «Ібіс», на нашу думку, перемогою над «Миротворцем» всім і все остаточно довів – команда набрала свою найкращу форму за кілька попередніх сезонів, а нині цілком заслужено очолює турнірну таблицю Прем’єр-ліги. Від самого початку поєдинок розвивався у неспішному темпі, з малою кількістю небезпечних моментів. На паркеті було більше боротьби, ніж футболу. Такий розвиток подій ішов на користь номінальним гостям, які в такому футболі почувають себе наче риба у воді. Дотепно звучить, якщо пригадати що «Ібіс» ми іноді називаємо ще й «рибалками». «Миротворець» потрапив на гачок цим «рибалкам», і як він не пручався, як не бажав залишитися у воді – у підсумку потрапив до підсаки та опинився на березі. Перший тайм залишив уболівальників без забитих м’ячів, а от по перерві суперники одразу ж обмінялися забитими голами. Відчувалося, що зустріч може завершитися з будь-яким підсумком, окрім перемоги «воїнів». На 31-й хвилині Самвел Саградян вивів номінальних гостей, і ті вчепилися у свою мінімальну перевагу міцною хваткою та вже її не відпустили до фінального свистка. «Ібіс» здобуває четверту поспіль перемогу, випереджає найближчого переслідувача на два залікових бали, і при цьому ще має в запасі один пропущений поєдинок. Невідомо, хто одягне чемпіонську корону навесні, але зараз у кваліфікації, всупереч всім прогнозам, тріумфувати мають саме «рибалки». Що ж до «Миротворця», то ця команда, навпаки, має час розкачатися до старту основного турніру, але ж такі самі розмови були і влітку, і  тоді розкачатися хлопцям так і не вдалося.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Леван Гулордава («Перун»)
Повернення легенди! Гулордава знову з «Перуном», і от будь-ласка отримайте та розпишіться -   перша перемога «громовержців».  З поверненням «Гулордава-мена» команда не залишила жодного шансу «Ікарусу», розтрощивши «автобус» з рахунком 10:2. Ну і звісно ж, рівно половину м’ячів забив саме Леван!
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Сергій Бабій («Ібіс»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Андрій Шаманський (ФК «Донецьк»)

КАМБЕК ТУРУ. FC Vtoris 2:2 ФК «Донецьк» (з рахунку 0:2)
Уже вкотре «донеччани» втрачають перевагу, і це вже не дзвіночок – це дзвін луна! Це серйозна хвороба команди, з якою потрібно щось робити, інакше про боротьбу за високі місця клубу можна буде навіть не мріяти.
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. FC Sorry Бабушка

Автор: Ігор Колодій