(067)451-20-81
Вияр Olympia Sport SELECT Футбол
Европав Фаворит Спорт Колонки Футбольная экипировка
Vuso Благо Фаворит Спорт

Tokyo 6:4 Jysk AFC Evraztrade 3:0 ФК Благо МФК «Горняк» 4:2 Tenders Agromat «Укрелітцентр» 8:2 Coffeelat Underdog 1:2 FC Binotel Phoenix 4:1 Горняк + Хилти 7:1 ПБФ FC Comfort Life 3:2 Kyiv United MFC Athletic 2:10 Medium Tactics FC Unknown 1:5 МФК Филлер Vartis 4:2 Ф - Енерджи AFC Bender 4:4 FC Pegas Арсенал-17 8:2 AFC Spartan Славутич 3:1 SC Olympia Sport Київ Біо Клімат 8:2 ФК Металлист-Киев Bronto 3:1 BarbershopGC FC Imperial 2:3 ФК Фурніком Ukrmedias 2:3 Hammers ФК Здвиж 6:2 Никос FC Vtoris+ 4:2 VUSO Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві 3:4 ФК Талан FC Goodfellas 4:2 FC Sporting Миротворець OldBoys 2:3 AFC Staff+ Zeppelin 2:0 S.K.I.L.L. Інтергал-Буд 2:6 ФК "ВіЯр ФК Фаворит 4:5 НПУ "Десна" AFC Miners 5:5 Агросем AFC San Grano 3:8 Avis АФК «Хунта» 2:5 Оболонь ФК Кварцит 4:2 «Любі Друзі» Salateira 1:5 «Дракони» Rastafari 3:5 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району Wolves 1:3 «Віді-трейд» WinWinCars 2:2 FC Olymp АФК «Миротворець» 1:4 FC Sorry Бабушка Перун 5:1 ФК Донецк ФК Авіаліга 2:4 Generals КБТ 0:9 МФК "Рух" Partstore 3:4 FC Dominus Фокстрот 3:6 AFC Staff A.F.C Svyatosh 1:3 «Бандерлона» Mustang Taxi 1:1 FC Sofiya-City AFC Sparta 3:4 Talisman Healthgroup Ikarus 1:6 «Ібіс» FC Milky Dogs 3:7 ФК «Троя»

2018-11-19 22:36:54

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Перша ліга. Група D. 5 тур

МАТЧ ТУРУ. МФК «Горняк» 4:3 ФК «Фурніком»
У цьому матчі МФК «Горняк» здобув дуже важливу перемогу зі стратегічної точки зору. По-перше, команда обіграла свого безпосереднього конкурента в боротьбі за перше місце, а по-друге, обійшла ще одного суперника та вийшла на перше місце, при цьому маючи ще одну гру в запасі. У першому таймі краще виглядали номінальні гості, які грали швидше та діяли гостріше біля воріт суперника. Така активність вилилася у два забитих м’ячі Олексія Олефіра. Щоправда, рахунок першими відкрили саме «гірники», але опонент досить швидко отямився. По перерві вже зненацька опонента спробували застати «помаранчево-білі», і їм це вдалося – точним ударом відзначився Павло Крейцберг. Після цього гра перетворилася на американські гірки, а перемогу міг здобути будь-хто з суперників, тож спрогнозувати чим завершиться двобій було неможливо, але разом з тим саме цим він і був цікавим. На 30-й хвилині команди обмінялись взяттями воріт, а за п’ять хвилин до фінального свистка свого автографа у воротах «Фурнікому» залишив Владислав Поляков. Час на те, щоби відігратися гості мали, але пробити Артема Жолковського вчетверте їм цього дня не судилося.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Дмитро Карабаєв (FC Imperial)
У матчі проти «імперіалістів» їхній суперник не дорахувався багатьох гравців, маючи всього лише двох виконавців на заміні. Попри це команда не стала відсиджуватися в обороні, і як з’ясувалося в підсумку – дарма! FC Imperial здобув упевнену перемогу з рахунком 5:2, а головною зіркою переможців у цьому матчі був Дмитро Карабаєв. Гравець постійно перебував у центрі подій і відзначився трьома забитими м’ячами, які, до речі, вивели його на третє місце в списку кращих бомбардирів турніру.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Артем Жолковський (МФК «Горняк»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Паата Гамцемлідзе («Хілті»)

ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. МФК «Горняк»
«НАРЕШТІ!» ТУРУ. Перша перемога «ПБФ»
Перемоги «Першої будівельної фірми», як тварина з червоної книги – не часто зустрінеш! Остання звитяга команди датована 8-м вересня, тоді хлопці здолали Park Lakers Team з рахунком 4:0. І от, більш як два місяці потому «будівельники» нарешті знову зазвитяжили. Перемогла команда іншого аутсайдера групи D – Tenders Agromat – 3:1. Можливо, цей результат стане якимось імпульсом для «будівельників»?