(067)451-20-81
Funclub Европав Фаворит Спорт Футбол
Eldorado Фаворит Спорт Vuso SELECT
Колонки Полиграфия

СК Енергія-2 5:3 Торнадо FC Status+ 10:1 Ескадра ФК Арсенал 4:13 Марокко Рендер 5:2 LTM Бізони 3:5 МФК Альфа Галицька здоба 14:1 ФК 36-По

LTM VS СК Енергія-2

LTM лише цих вихідних провів свій дебютний поєдинок в новому сезоні львівської першості. Відсутність ігрової практики протягом тривалого періоду часу все ж давалася взнаки під час усього матчу проти СК «Енергія-2», однак, незважаючи на це, саме LTM вдалося піти на заслужений відпочинок за рахунку 1:0 на свою користь. А відразу по перерві трапилося дещо нечуване — генератори «Енергії» досить несподівано запрацювали на повну потужність, що дозволило колективу Назарія Станкевича перевернути гру кардинальним чином з ніг на голову! Забивши чотири голи за сім хвилин ігрового часу, «енергійні» відправили LTM в глибокий нокдаун, після якого їм так і не вдалося оговтатися до самісінької фінальної сирени.