2 Тригубець 11 33 3
3 Кузьо 8 22 2.75

1 Титуса Василь

Торнадо VS Ескадра

Блискучий старт нового сезону дозволив «Торнадо» зробити перший крок на складному та сповненому неабияких труднощів шляху до омріяного захисту титулу в чемпіонаті Львова «В9ку». Цього вікенду «стихійним» довелося екзаменувати одного з новачків місцевої першості — «Ескадру». Проте незважаючи на серйозну прірву в досвіді та класі, «ескадрилья» нав‘язала височенний градус боротьби більш іменитому та титулованому супернику, особливо в першому таймі. Адже досить довго протягом стартової двадцятихвилинки на табло тримався нічийний рахунок 1:1. І нехай незадовго до кінця стартової половини зустрічі футболісти «Торнадо» знову вийшли вперед, другий тайм не обіцяв для них легкої прогулянки. Щоправда відразу по перерві «Ескадра» виявила в своєму екіпажі ту ж саму проблему, що й у попередньому матчі проти МФК «Альфа» — відсутність достатньої кількості «пального». Дебютанта нашого турніру знову не вистачило на другий тайм, що й призвело до плачевного підсумкового результату — 1:7 на користь «стихійних».