Новини турніру

(098)427-71-85
Фаворит Спорт Колонки SELECT Vuso
Европав Фаворит Спорт Футбольная экипировка Вияр
ФутболТаблиця

і о
1Галицька здоба1133
2Торнадо1124
3Марокко1124
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Анас 10 36 3.6
2 Тригубець 11 33 3
3 Кузьо 8 22 2.75
дивитись

Дискваліфікація

1 Титуса Василь
дивитись
2018-04-12 10:13:27

МФК «Запоріжсталь»: велика відповідальність і великі сподівання

МФК «Запоріжсталь» на Кубку України «В9ку» має гідно представити рідний козацький край і свій комбінат, на якому працює стільки народу, що з них можна було би скласти ціле місто!

Не дивно, що маючи змогу обирати з величезної кількості співробітників та за повної підтримки керівництва, вдалося створити таку потужну команду, яка з першої ж спроби переконливо виграла чемпіонське звання в Запоріжжі. А от як у «суворих сталеварів» підуть справи в головному турнірі нашого чемпіонату ми незабаром дізнаємося.

Напередодні від’їзду до столиці організатор МФК «Запоріжсталь» Олексій Сивоненко розповів: «Сподіваюсь, що їдемо за перемогою. У суботу вже будемо в столиці. Команда вже зібралася, отримала можливість підготуватися. Керівництво зробило все для нас. Настрій – на перемогу, на результат.
Сподіваємося на доброзичливу зустріч. Гадаємо, що залишимо по собі лише гарні спогади. І дуже розраховуємо на те, що й самі отримаємо позитивні емоції. Нас так вразив турнір «В9ку», де така добра організація змагань, де прекрасно висвітлюються всі події, що маємо величезне бажання співробітничати з ним і надалі».

Ще б хотілося трохи «відкрити завісу таїни» над тим, яким чином вдалося створити подібну команду, та що для цього було потрібно зробити. Свого часу Олексій Сивоненко нам докладно про це розповів.

«У нас усі без виключення – працівники нашого комбінати. Команда існує дуже давно, в новому форматі – два з половиною роки. Для успіху потрібно перш за все керівництво, яке цікавиться всім, що відбувається в команді, причому не лише на полі, а й поза ним, усе тримає все в руках, на все адекватно реагує.
Важлива підтримка – і фінансова, звісно, але більше моральна. На щастя, в нас є фінанси, ось нову форму замовили... Ще необхідно мати кістяк – десь з десяток однодумців, щоби новачки, молодь, яка поступово вливається, одразу відчувала командний дух. Щоби всі розуміли, що роблять одну загальну справу.
Плюс мікроклімат усередині колективу, тренер – добрий психолог, для якого всі рівні. Ніякої «дідівщини»! Щоби навіть новачки бачили – тут усі рівні, кожний може мати свою думку, до якої обов’язково прислухаються. На своєму досвіді можу зробити висновок, що в основному в команд усе валиться, коли все зав’язане лише на одній людині.
Лідер, який би він не був, рано чи пізно зривається, починає некоректно ставитися не лише до суперника, а й на своїх гримає. А від того нема ні результату, ні єдності в команді, в людей опускаються руки…
Ще раз наголошу, що головне – це хороший керівник. Як премію випише – то, звісно, добре, але підтримка і похвала в цій справі багато що значить і дає гравцям команди, які відчувають до себе повагу. Це важливий аспект загального успіху.
Проти нас на початку чемпіонату були майже всі настроєні вороже, але з часом ми своєю поведінкою, грою, ставленням до опонентів змінили ситуацію на свою користь. Здобули визнання і повагу суперників, визнання і підтримку вболівальників інших команд».

Наостанок відзначимо, що саме матчем МФК «Запоріжсталь» – «Торнадо» (Львів) буде відкрито розіграш IV Кубка Києва. Окрім цих двох команд у групі також виступить київський FC Vtoris.

Автор: Віктор Петрушов