(098)427-71-85
Parimatch Футбол Seco Parimatch3
Parimatch Укркубок Soccer

Рендер 2:2 Юність FC Status+Cerber 3:3 Бізони FC Berkut 8:3 Ескадра ЛУК 4:3 Gulfstream Lion Team 1:4 Сокіл Атлант 2:3 LTM

1Галицька здоба1030
2FC Status+ 1019
3Рендер1015

1 Тригубець 9 20 2.22
2 Сивак 7 11 1.57
3 Жовтовський 8 11 1.38

«ЛУК» 4:3 Gulfstream Перед грою з «ЛУКом» на користь «Гольфстріму» промовляли і вище місце в турнірній таблиці, і збір кращий, ніж в опонента, в якого лише один гравець на заміні. Але

Читати

МАТЧ ТУРУ. J.Daniel’s 4:3 FC Endorphine Рахунок у зустрічі було відкрито вже на п'ятій хвилині. Павло Волошенко отримав м'яч, розгорнувся та пробив з-за меж карного майданчику. Будемо відвертими, незважаючи на класний

Читати

МАТЧ ТУРУ. KFC Leon 4:8 ФК «Нова» Так вийшло, що два з трьох матчів цього туру завершилися з однаковим рахунком 3:1, а от найперший з них, в якому грали KFC Leon

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Токіо» 4:1 «Хілті» Оце так гра! Не дивно, що такою запеклою вийшло, бо багато що для обох на кону стояло – суперники билися за значний підйом турнірними сходинками. На

Читати

МАТЧ ТУРУ. Coffelat 3:3 «КиївБіоКлімат» Перед початком зустрічі більшість ставила на впевнену перемогу номінальних гостей, які до цього моменту ще не втрачали залікові бали, але легкої прогулянки «червоно-жовті» не отримали, натомість

Читати

МАТЧ ТУРУ. Imperial 1:1 ФК «Поліція Києва» Це мала бути справжня битва, адже на кону – одноосібне лідерство. Тому не надто видовищною вийшла гра. «Жовто-чорні» постаралися взяти гру під свій контроль,

Читати

МАТЧ ТУРУ. Generals 2:3 MIF Із завзяттям грали обидва суперники, з рівним правом претендуючи на перемогу. Мало в чому один одному поступалися, демонструючи боротьбу за кожен м’яч. Втім, гольовими моментами гра

Читати

МАТЧ ТУРУ. Carleone-VPK_Group 4:5 FC Vtoris Гостросюжетний трилер подарували нам поважні команди. Ледь почалася гра, а Carleone-VPK_Group уже попереду – це Максим Кошевой з правого флангу атаки увігнав м’яч у сітку.

Читати

«Бізони» 3:7 «Юність» Напрочуд впевнено почали гру «Бізони», і доволі швидко відкрили рахунок, відзначився Тарас Данилишин на добиванні. Він же й подвоїв перевагу ближче до середини тайму – за допомоги воротаря,