(093)273-57-67
Укркубок Футбол Soccer Parimatch
Parimatch Seco Parimatch3

Юність 2:1 Бізони Рендер 8:2 Атлант ЛУК 4:2 Ескадра Сокіл 4:2 Gulfstream FC Status+Cerber 7:2 LTM Lion Team 1:3 FC Berkut

1 ВОРОШИЛО ОЛЕГ

МАТЧ ТУРУ. «Ф-Енерджи» 4:7 Kyiv United Поєдинок «Ф-Енерджи» з Kyiv United став багатим на події. Уже на п’ятій хвилині рефері призначив пенальті у ворота номінальних господарів. На думку арбітра, Владислав Сидоренко

Читати

МАТЧ ТУРУ. МСК «Україна» 8:4 Abilardo У цій зустрічі вирішувалося питання, хто з команд за підсумками сезону здобуде бронзові нагороди. «Синьо-білі» розуміли, що можуть закрити це питання достроково, тож вийшли на

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC ControlPay 2:3 Tenders Ми вже наперед охрестили матч FC ControlPay – Tenders вирішальною битвою за бронзу, хоча вона перейде в розряд заочної в заключному турі. Однак «жовто-чорні» зробили

Читати

МАТЧ ТУРУ. Global Message Services (GMS) 2:3 «Фігаро» Не встиг толком матч початися, а фаворит двобою «Фігаро» вже попереду! Євген Балакірєв подарував йому таку можливість. Але Global Message Services не знітися

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Сталь ТМК» 4:3 Variant Agro Build Настрою команд на боротьбу, націленості на результат могли би позаздрити навіть команди значно вищих ліг. Але все просто пояснювалося: Variant Agro Build жадав

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Dominus 1:1 «Київ НКС» На рахунок не зважайте. Там такий нерв у грі був, що йой! Це ж була справжня битва за нагороди. Перемога над «Київ НКС» робить

Читати

МАТЧ ТУРУ. AFC Start 2:4 BOSS Хоч цей поєдинок і можна було назвати «товариським», тому що турнірних завдань у ньому не вирішувалося, емоцій все одно вистачало. Щоправда, одна подія, що мала

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Бандерлона» 5:5 МФК «Моноліт» У заключній грі можна просто зіграти у своє задоволення, продемонструвати все, на що здатен, тому два поспіль матчі Суперліги побавили любителів гри, поціновувачів «дев’ятки». У

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Comfort Life 7:4 FC Sorry Бабушка Знаючи, що головний конкурент поступився, FC Comfort Life, полетів уперед як на крилах. І за п’ять стартових хвилин забив три м’ячі у