Европав Колонки Eldorado Футбол

2018-08-09 10:27:33

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Ліга B. 4 тур

МАТЧ ТУРУ. Barbershop GC 5:3 «Центральний офіс»
Цей матч чекали як суперники, так і вболівальники. Було зрозуміло, що боротьба на полі триватиме з першої до останньої секунди, а опоненти не жалітимуть сил для перемоги. Ще б пак, на кону було одразу «шість очок», враховуючи розстановку сил у турнірній таблиці. До того ж жоден з колективів ще не зазнавав поразки в цьому чемпіонаті, а «Центральний офіс» взагалі очок не втрачав. Як тільки пролунав стартовий свисток, «податківці» відразу кинулися вперед, і це принесло їм свої плоди. Уже на другій хвилині матчу Микола Кузнєцов вивів гостей вперед. Зрозумівши наскільки все серйозно, «цирульники» розчохлили свої гармати – і нумо гатити по позиціях суперника! Два снаряди лягли точно в ціль, і тепер вже «офісні» опинилися в ролі наздоганяючих. Команда атакувала, атакувала, але замість того, щоби відновити паритет пропустила знову на початку другого тайму, але тут же забила м’яч у відповідь. «Центральний офіс» продовжував нарощувати темп, який і так був на досить пристойному рівні, однак, захоплюючись атакою, колектив забував про оборону власних воріт і пропускав багато контратак суперника, які завершилися ще двома взяттями воріт. У підсумку фінальний свисток арбітра зафіксував першу в сезоні поразку «офісних» з рахунком 3:5. Ця невдача відкинула клуб на третю сходинку, а одноосібне лідерство захопив саме Barbershop GC. Переоцінити важливість цієї звитяги для команди досить важко. Тепер завдання перед ними «просте» – відбивати зазіхання конкурентів протягом семи наступних турів.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Анатолій Євтушенко (Barbershop GC)
Колись грала в нашому турнірі така команда, як «Універсал», а її незмінним капітаном був Анатолій Євтушеннко. З плином часу колектив розпався та припинив виступи на нашому турнірі. Однією з головних причин того, що хлопці більше не радують нас грою, Євтушенко називав вік, адже, дійсно, більшості виконавців було за 30. Вони навіть стали срібними призерами відповідної вікової ліги влітку минулого року. Не знаємо, як у його колишніх партнерів по команді, але сам Євтушенко ще може дати фору багатьом молодим хлопцям. Подивіться на його гру у складі «цирульників». Футболіст був одним з найкращих гравців на футбольному полі – і заслужено перемагає в нашій щотижневі номінації.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Богдан Мороз (Restorator)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Олександр Тараненко (Park Lakers Team)
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. МФК «Стара гвардія» 6:1 FC Joga Bonito
КАМБЕК ТУРУ. MFC Athletic 2:2 FC Binotel (з рахунку 2:0)
Після неймовірної перемоги в минулому турі над Park Lakers Team з рахунком 6:1, колектив Віталія Чумаченка налаштовувався продовжити переможну серію. Розпочиналося для «басків» усе досить непогано, адже до середини першого тайму вони вже були попереду 2:0 – і більше того, змогли зберегти цю перевагу до початку другої половини гри. Суперник довго йшов до своєї цілі та врешті-решт зміг відновити паритет за дев1ять хвилин до фінального свистка. Часу, що залишалося, не вистачило жодній з команд для того, щоби взяти максимум у цій грі.