Вияр Европав Колонки Фаворит Спорт
Фаворит Спорт Футбол Футбольная экипировка SELECT
Vuso

2018-11-07 19:44:53

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Друга ліга. Група А. 3 тур

МАТЧ ТУРУ. Jysk 6:4 ФК «Благо»
На перший погляд зустріч між суперниками була визначною в світлі подальшої турнірної боротьби – переможець зберігав шанси на високі місця, а переможений опускався на останню сходинку в турнірній таблиці. Зрештою так і сталося, от тільки обидві команди ще мають по одному пропущеному матчі в запасі, тож шанс все виправити у «Благо» буде. «Червоні», хоч і поступилися, але залишили по собі приємне враження. Команда навіть переважала суперника, хоч це і не сильно кидалося в очі. Більша частина ігрового часу пройшла за рівної боротьби, і на перерву опоненти пішли за мінімальної переваги гостей. Як тільки розпочався другий тайм «Благо» зміг подвоїти перевагу, і здавалося, що команда доведе справу до свого нібито логічного завершення, але гості не врахували «фактор Коваля». Протягом п’яти хвилин ватажок «вікінгів» відзначився хет-триком і перевернув усе з ніг на голову. Суперник був приголомшений, і вже не зміг піднятися. Додайте до цього ще гол Андрія Шнуркованюка, який перед цим скоротив відставання своєї команди, і отримаєте яскраву перемогу Jysk з рахунком 6:4.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Володимир Коваль (Jysk)
Чимало гравців у звітному турі продемонстрували свої найкращі якості, але зірка Коваля палала найяскравіше за всі інші. Ми вже згадали вище, що видатна гра цього виконавця стала головною запорукою успіху його команди у протистоянні з ФК «Благо», а загалом же нападник записав на свій особистий рахунок аж чотири результативних постріли. Окрім того що Володимир допоміг своєму колективу, подібна результативність допомогла йому самому очолити список найкращих снайперів групи А.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Роман Міщенко (AFC Evraztrade)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Сергій Світлий (AFC Evraztrade)

КАМБЕК ТУРУ. Jysk 6:4 ФК «Благо» (з рахунку 2:4)
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. S.K.I.L.L. 0:13 «Ф-Енерджі»
ПОДІЯ ТУРУ. Повернення «Ф-Енерджі» до «дев’ятки»
Раді вітати! Щасливі, що ви з нами знову. Ні, ми знали, що Артур Степанюк і компанія – то є грізна сила. Але щоби отак! Вражені.
300 СПАРТАНЦІВ ТУРУ. AFC Evraztrade
Давно вже в наших експрес-підсумках не було цієї рубрики, адже команди, які не могли зібрати пристойний збір, як правило, поступалися. Нагадати, що мала кількість виконавців не завжди є вироком, нам вирішив AFC Evraztrade. Граючи без замін, команда навіть мала всі шанси на те, щоби перемогти, однак не змогла втримати перевагу в два м’ячі. Певно, хлопці засмучені нічиєю, однак навіть нічия за такого розкладу сил заслуговує на повагу.