Новини турніру
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Vuso Футбол Европав
SELECT Фаворит Спорт Футбольная экипировка Колонки
ВиярТаблиця

і о
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2018-05-16 21:12:20

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Львова «В9ку». Відбірковий етап. 3 тур. Топ-5

ГЕРОЙ ТУРУ. Олександр Кенийз (ФК «36-По»)
Вимоглива львівська публіка стала свідком надзвичайно запеклої баталії за участі двох новачків чемпіонату «В9ку» — ФК «36-По» та «Бізонів». Суперники загалом досить рівні, а тому й перевагу віддати якійсь одній з команд було би дуже складно. Це й підтвердив очний двобій, у якому шанси обох колективів розцінювалися, як 50 на 50. Проте в складі «ресторанних» знайшовся той гравець, який зумів зробити різницю! Зазвичай таке говорять про найкращих футболістів сучасності — Кріштіану Роналду чи Ліонеля Мессі, адже вони цілком можуть ледь не самотужки вирішувати результат поєдинків і навіть долю всього турніру. Однак сьогодні в такій ролі в нашому «топ-5» з‘являється форвард ФК «36-По» Олександр Кенийз. Нападник «ресторанних» оформив хет-трик і став саме тим гравцем, який дозволив своїй команді схилити шальки терезів на свою користь у здавалося би рівному матчі. 

ЗАХИСНИК ТУРУ. Сергій Тригубець («Галицька здоба»)
«Пекарі» вже зараз стали головним відкриттям стартових трьох турів нового сезону чемпіонату Львова «В9ку». Результативна, а подекуди навіть феєрична гра дозволяє «Галицькій здобі» клепати одну перемогу за іншою в нашій першості, а визначальним фактором такого впевненого футболу в виконанні команди, без сумніву, є граючий тренер Сергій Тригубець. Саме він з глибини розпочинає практично всі комбінації «пекарів», обираючи найбільш сприятливий вектор для загострення атак, а також виступає головною ударною силою в другій хвилі наступу на володіння суперників. Врешті-решт неабияк цінним доповненням до такої диригентської роботи, інколи непомітної для ока звичайних уболівальників, стають забиті м‘ячі, яких Сергій відвантажив відразу три в ворота «Марокко» в звітному турі. 

ЛІДЕР ТУРУ. Олесь Кузьо («Рендер»)
Зазнавши двох поразок на старті змагань від новачків львівської кваліфікації, колектив «Рендер» опинився на краю прірви — відступати було вже нікуди! У такий складний момент, передусім з психологічної точки зору, одному з претендентів на найвищі місця була кров з носа необхідна перемога. Однак доля не обіцяла нічого доброго для «Рендера», адже попереду майоріла «Альфа», матчі з якою в колективу Олеся Кузьо складаються традиційно вельми непросто. Врешті-решт життєво необхідним був позитивний імпульс! І «Рендер» його отримав у вигляді вікторії, вирваної на жилах! Саме капітан і природжений лідер команди Олесь Кузьо повів партнерів за собою в найбільш потрібну мить, наче той Ганнібал — карфагенський полководець, один з найвидатніших в історії людства. Більше того, Олесь відзначився дублем у протистоянні з МФК «Альфа», а один з його голів виявився в підсумку переможним.

ГОЛЕАДОР ТУРУ. Тарас Швець (FC Status+)
Досить несподівано після стартових двох турів «статусні» опинилися практично на дні табелю про ранги львівської кваліфікації. Їхня ситуація загалом нагадувала аналогічне становище «Рендера». Проте існувала одна-єдина відмінність — у рамках третього ігрового дня FC Status  виступав беззаперечним фаворитом у парі з ФК «Арсенал», а тому був просто зобов‘язаний здобувати перші в сезоні три залікові пункти. У цьому команді допоміг чи не найбільше форвард Тарас Швець, який залишив «канонірам» на пам’ять відразу чотири автографи, чим безумовно заслужив перемоги в номінації «голеадор туру». 

НЕЗЛАМНІСТЬ ТУРУ. Джонатан Еррера (ФК «Арсенал»)
Уявімо ситуацію гіпотетична команда без шансів «горить» своєму супернику за 10 хвилин до фінального свистка. Що робити в такому випадку Просто догравати матч та віддатися повністю на поталу опонентам Так вчинила би більшість футболістів. Але не Джонатан Еррера! Страйкер ФК «Арсенал» не опустив руки навіть тоді, коли «гармаші» вже відверто посипалися в протистоянні з FC Status ! І нехай покер, оформлений Джонатаном Еррерою жодних турнірних дивідендів не приніс «канонірам», проте дозволив примножити дещо інше — повагу та визнання всіх без винятку людей, причетних до чемпіонату Львова «В9ку»!

Автор Богдан Костюк