Колонки

2018-08-08 18:17:07

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Ліга А. 4 тур

МАТЧ ТУРУ. НПУ «Десна» 4:6 FC Pegas
Ми не стали включати цей поєдинок до несподіванки туру з тієї причини, що FC Pegas не є аутсайдером, як таким. Дійсно, перед стартовим свистком НПУ «Десна» знаходилася серед лідерів турніру, а її майбутній суперник до цього часу не зміг здобути бодай одну перемогу. Однак, побачивши стартові протоколи, ми одразу зрозуміли, що господарям у цьому матчі буде непереливки. Великий збір «крилатої конячки» – це завжди признак того, що їх опонентам доведеться несолодко. Так сталося і цього разу. Перший тайм залишився за «Десною» 2:1, і от якби лава запасних Кривошиї та компанії залишала бажати кращого, то команда би залишилася, певно, знову ні з чим, а так «чорні» суттєво додали, до чого був не готовий суперник. Гості переломили хід поєдинку і змогли схилити шальки терезів на свою користь. Вирішальною, на нашу думку, стала 29-та хвилина матчу, коли гості змогли двічі за лічені секунди вразити ворота суперника, повівши в рахунку 4:2. «Десна» змогла відновити паритет, але FC Pegas уже дав зрозуміти, що в них є потенціал, тож команда відзначилася ще двічі, і на цей раз вже волі опоненту не дала. Фінальний свисток арбітра зафіксував першу в сезоні перемогу «летючої конячки», а НПУ «Десна» скотилися аж на п’яту сходинку. Втім, для «деснянців» нічого страшного поки що не сталося, адже повернутися на вершину дозволять три залікових бали вже в наступному турі.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Дмитро Клименко («Маттерхорн»)
Дмитро Клименко став головним творцем успіху своєї команди в протистоянні з Avis. «Швейцарці» переважно захищалися, діючи на контратаках, а суперник мав безліч гольових моментів біля їхніх воріт. За таких умов на перший план виходила реалізація, і з цим завданням блискуче впорався Дмитро Клименко, який забив усі три м’ячі своєї команди, що й допомогло їй святкувати перемогу з рахунком 3:1. Ця звитяга допомогла «Маттерхорну» реабілітуватися за поразку в минулому турі, і не відстати від свого кривдника «Парі-Матч».

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Сергій Погребний (FC Dominus)
ЗАХИСНИК ТУРУ.  Олексій Новіков («Любі друзі»)
«НАРЕШТІ!» ТУРУ. «Креді Агріколь Банк»
Після першого туру редакція видала «банкірам» серйозні аванси, знаходячись під враженням від їхньої гри. Однак хлопці не поспішали набирати очки, і ми вже було розписалися в тому, що серйозно помилилися в потенціалі цього колективу. Тепер нарешті маємо першу перемогу в сезоні від «Креді Агріколь Банку». Команда досить впевнено здолала ФК «Кварцит» з рахунком 4:1 і тепер готується до складання іспиту іншим серйозним суперникам.
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. FC Dominus
Матч з «Любими друзями» видався для колективу Олега Перепелиці дуже непростим. Хоча наївно тут було очікувати чогось іншого, враховуючи досвід і рівень суперника. У першому таймі команди створили чимало гольових нагод, але голкіпери та захист діяли впевнено, тож переграли напад. По перерві ж глядачі нарешті побачили забиті м’ячі вкупі з інтригою до самого фінального свистка. Спочатку Михайло Ваник та Ігор Волков завдали класних ударів, що дозволило гостям повести в рахунку, а потім вже Богдан Жуковський та Ігор Сарнавський дали гідну відповідь супернику. Одразу ж Іван Колядюк відзначився, і FC Dominus знову захопив лідерство. На останній хвилині матчу другу жовту картку перед собою побачив Дмитро Савченко, але розіграти зайвого «друзякам» не вдалося, тож важку мінімальну перемогу в цій зустрічі з рахунком 3:2 святкував у підсумку їх суперник.