Футбол Vuso Колонки SELECT
Фаворит Спорт Eldorado Фаворит Спорт Европав

2018-08-09 18:56:37

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Дніпра «В9ку». Суперліга. 9 тур

Зізнаємося чесно, не очікували такого результату від центрального поєдинку дев’ятого туру. «Пивовари» налили у міхи Auxilium стільки хмільного напою, що ті не змогли його унести та й попадали без сил. Цілих десять(!) м’ячів FC Hop Hey відправив у ворота суперника. Звичайно, що лідер Суперліги Дніпра змінився, але для тепер вже другої команди нічого катастрофічного не відбулося, адже колектив відстав на один заліковий бал, ще й матч у запасі має. Тепер вже точно можемо вам заявити – чемпіоном стане хтось з цих двох, тож когось ми неодмінно побачимо в Києві, а от кого – тут жоден екстрасенс не вгадає.

«Хоп хей лалалей – ми вам десять, ви нам чотири»

Це не пісня прокурорів один одному на їхньому корпоративні, а вже неодноразово перероблений нам хіт одного співака від імені FC Hop Hey. Центральний поєдинок ігрового дня пройшов за «бразильською системою» – ви нам заб’єте скільки зможете, а ми вам скільки захочемо.  Не встигли суперники розіграти м’яч у центрі поля, як гості вже святкували взяття воріт, результативний постріл – на рахунку Станислава Брацилова. За кілька хвилин потому дубль оформив ще й Назар Шойнов. Таким чином до середини першого тайму «пивовари» отримали доволі солідний гандикап. ФК «Auxilium»  тим не менше не знітився і продовжив атакувати. Впевненості у власних силах команді додав гол у роздягальню, а вийшовши з неї, хлопці змогли одразу ж відновити паритет – 3:3. І от після цього шальки терезів почали планомірно схилятися в бік гостей, а їх суперник поступово «поплив». Гол за голом влітав у ворота колишнього лідера Суперліги, а його гравці нічим супернику відповісти так і не змогли. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу FC Hop Hey з рахунком 10:4, і команда вийшла на чисте перше місце, але, як ми зазначили вище, головна боротьба все ще попереду!

Реваншу не вийшло

Якщо в минулому турі Acorns зробили майже неможливе, зупинивши одного з лідерів чемпіонату, то розвинути успіх у протистоянні з «А-Банк» команді не вдалося. У своєму анонсі ми нагадували, що в першому колі «жолуді» поступилися цьому супернику, тож мусили як слід налаштуватися на реванш. Настрій у команди, можливо, був підходящий, але зазвитяжити їм, на жаль, не вдалося. Гра вийшла дуже в’язкою, а захист домінував над нападом, тож великої кількості забитих м’ячів суперники нам не подарували. Перший тайм так і взагалі закінчився без голів. Вирішальним же став початок другого, коли протягом однієї хвилини Дмитро Гвоздьов і Станіслав Хлизін відзначилися результативними пострілами, здобувши для господарів непоганий гандикап. Після цього «банкіри» вдало захищалися і хоча розвинути свій успіх не змогли, тим не менше зробили головне – не пропустили більше одного гола, здобувши другу в сезоні перемогу над Acorns, на цей раз з рахунком 2:1.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Станіслав Хлизін («А-Банк»)
Був одним з кращих не тільки у складі своєї команди, а й серед гравців усіх чотирьох колективів, що брали участь у дев’ятому турі дніпровської Суперліги. Встигав як відпрацьовувати в обороні, так і розганяти атаки «банкірів». Ну і зрештою зробив головне – коли суперник ще не оговтався від першого пропущеного м’яча, Станіслав відправив у його ворота другий, серйозно деморалізувавши опонента. Цей результативний постріл став десятим для Хлизіна в турнірі, і хоча його команда має суто теоретичні шанси на чемпіонство, сам нападник цілком реально може позмагатися за звання кращого снайпера турніру.
БОМБАРДИР ТУРУ. Назар Шойнов (FC Hop Hey)
У матчі проти Auxilium «пивовари» грали у футбол, як неперевершений рок-колектив, а солістом цього гурту був Назар Шойнов. Гравець записав на свій особистий бомбардирський рахунок чотири результативні постріли, які, до речі, дозволили йому вийте на друге місце в загальному заліку кращих снайперів ліги, і став головною ударною силою своєю команди. Деякі ж з голів забитих Назаром, на нашу думку, цілком заслуговують на те, щоби потрапити до щотижневого «топу».