Вияр

2018-11-07 22:29:40

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Кваліфікація. Ліга Bronze. 3 тур

МАТЧ ТУРУ. AFC San Grano 1:2 ФК «Кварцит»
«Кварцит» все ж таки зміг втримати лідерство у кваліфікації Ліги Bronze, не без проблем здолавши AFC San Grano. Передматчеві розклади говорили не на користь номінальних господарів, і гра назагал у такому ключі проходила. Вже на 9-й хвилині Руслан Кожухов вивів гостей вперед, і ті продовжили створювати момент за моментом біля воріт суперника. Однак кожна наступна гольова нагода марнувалася, і так продовжувалося аж до завершення поєдинку. «Помаранчево-чорні» самі люблять атакувати, особливої уваги захисту не приділяючи, про що говорять рахунки в матчах за участю цього колективу. Тим не менше марнотратство «Кварциту» дозволило «святим» відчути себе більш впевнено, тож за десять хвилин до фінального свистка завдяки зусиллям Андрія Турчанова господарі змогли відновити паритет. «Кварцит» знову пішов на штурм, але знову команда втрачала шанс за шансом. Поєдинок чимось нагадував зустріч між «Тотенхемом» та ПСВ у Лізі чемпіонів, тим більше що й фінал у нашому двобої був таким самим – на 37-й хвилині Сергій Черняк зміг пробити голкіпера суперника та видряпати третю поспіль перемогу для свого клубу – 2:1. Ця звитяга дозволила «Кварциту» і надалі очолювати турнірну таблицю, маючи комфортну перевагу перед конкурентами у три залікових бали. А конкурентів, треба зазначити, у хлопців вистачає – одразу чотири команди сплять і бачать, коли лідер втратить очки. Що ж до San Grano, то він опустився на шосту сходинку, нижче тільки «Фаворит» і «Десна», які поки що залікових балів у цьому сезоні не набирали.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Дмитро Савченко (FC Dominus)
На цьому тижні гравцем туру однозначно є Дмитро Савченко, адже він забив чотири з п’яти м’ячів своєї команди, ще й у ворота не якогось там аутсайдера, а «Любим друзям», які до цієї миті очолювали турнірну таблицю разом з «Кварцитом». Савченко разом з партнерами по FC Dominus створив справжню сенсацію, зробивши результат ще у першому таймі. Ця звитяга допомогла «червоно-чорним» одразу ж вискочити на третю позицію в чемпіонаті, а сам Дмитро вийшов на друге місце в загальному списку найкращих бомбардирів ліги.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олексій Гладков (AFC San Grano)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Володимир Богданов (Avis)

ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. ФК «Кварцит»
СЕНСАЦІЯ ТУРУ. FC Dominus 5:0 «Любі друзі»
ПОДІЯ ТУРУ. НПУ «Десна» 4:6 Avis
Друга поспіль перемога «автомобілістів» після осічки на старті довела, що амбіції підкріплені справами. Натомість «деснянці», яких ми очікували бачити серед лідерів, знову поступилася.