Новини турніру

(098)427-71-85
Европав Футбольная экипировка Вияр Фаворит Спорт
SELECT Vuso Фаворит Спорт Колонки
ФутболТаблиця

і о
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2018-11-19 22:28:53

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Перша ліга. Група C. 5 тур

МАТЧ ТУРУ.  ФК «Здвиж» 5:6 FC Binotel
Неймовірну футбольну виставу цими вихідними подарували нам ФК «Здвиж» і FC Binotel. Початок матчу залишився за номінальними господарями, які розпочали зустріч впевненіше за суперника. Команда менше нервувала, було помітно, що гравці знають, що їм потрібно робити, куди забігати, кому та коли віддавати потрібні передачі. Стартова активність вилилася у перший забитий м’яч, який провів Валерій Харченко вже на 5-й хвилині двобою. Здавалося, що швидко пропущений м’яч може болісно вдарити по «телефоністах», і вони ризикують надати опоненту можливість збільшити перевагу. Однак поступово гості почали діяти активніше, і зрештою змогли спочатку вирівняти гру, а потім зрівняли й цифри на табло. Після чого навіть ще й вийшли вперед, результативного пострілу завдав Сурена Гударзі. Звичайно, що ФК «Здвиж» також не відсиджувався в обороні, а головну скрипку відігравав Юрій Боримський, який лише протягом першого тайму відзначився хет-триком, що дозволило його команді піти відпочивати, маючи перевагу 4:3. Після перерви Євгеній Углов знову відновив паритет, але знову «Здвиж» схилив шальки терезів на свій бік. За такої перестрілки було важко зрозуміти, хто ж залишиться в живих після того, як дим битви осяде. Фінальний відрізок зустрічі залишився за гостями, які будь-що хотіли перемогти, і привітати таким чином свого капітана Антона Корзуна, який цього дня святкував день народження. Хлопці проявили волю до перемоги та все-таки змогли досягти свого, здолавши опонента 6:5. Окрім приємного подарунку капітану, ця звитяга дозволила колективу не відпустити від себе конкурентів у боротьбі за перше місце. Що ж до ФК «Здвиж», то цей клуб свого останнього слова ще не сказав, а враховуючи меншу кількість проведених матчів, ми ні в якому разі не здивуємося, якщо хлопці ще зможуть втрутитися в боротьбу за найвищі позиції турніру.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Євгеній Углов (FC Binotel)
У кращому матчі туру логічно виблискував і відповідно кращий гравець минулого тижня. При перестрілці револьвер Євгенія Углова мав таку ж саму кількість патронів, як і в суперника, проте постріли Углова стали більш влучними, а головне – вирішальними. Хет-трик виконавця став запорукою успіху «телефоністів», та не голами єдиними… Євгеній постійно перебував у центрі подій, і рідкісна атака його команди обходилася без участі нападника.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Андрій Стасюк («Арсенал-17»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Дмитро Сисоєв («Нікос»)

ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. FC Binotel
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. «Укрелітцентр» 8:1 AFC Spartan
Не можна сказати, що перемога «центрових» стала якимось одкровенням. Звичайно, що подібний результат можна було передбачити, проте від «спартанців» ми очікували значно сильнішого спротиву, ніж команда продемонструвала на ділі. «Укрелітцентр» суперника навіть «не помітив», розтрощивши його з рахунком 8:1. Таким чином «чорно-жовті» вийшли на першу сходинку. Поки що їм доводиться її ділити ще з двома конкурентами, однак враховуючи, що колектив має гру в запасі, незабаром клуб матиме непогану можливість вже одноосібно тримати лідерство. Що ж до «Спартану», то не дивлячись на те, що команда розташувалася слідом за лідером, позмагатися за найвище місце «біло-чорним» вже не вдасться.

Автор: Ігор Колодій