Vuso

2018-11-19 22:29:39

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Одеси «В9ку». Суперліга. 4 тур

МАТЧ ТУРУ. «Теплогаз центр Лушев»  3:4  МФК «Молода гвардія»
У четвертому турі чемпіонату Одеси «В9ку» у протистоянні зійшлися команди з різних кінців турнірної таблиці – «Теплогаз центр Лушев» (три перемоги в трьох матчах) і МФК «Молода гвардія» (три поразки). Матч почався агресивно, емоційно! Уже на першій хвилині сталося порушення правил Дмитра Мороза (МФК «Молода Гвардія») на Юрію Косих, та жовта картка для винуватця. На третій хвилині виник спірний момент з незарахованим м'ячем «синіх». Команди обмінювалися небезпечними моментами. З кожною хвилиною гра ставала все гострішою. Обидва голкіпери творили дива в рамці воріт, раз за разом рятуючи свої команди від пропущених м'ячів. Градус гри ріс пропорційно кількості порушень правил, емоції зашкалювали. На 11-й хвилині зусиллями Олексія Соколова рахунок відкрито «молодогвардійцями», але вже через кілька хвилин на табло запалилося по одиничці. Відзначився найкращий бомбардир команди Михайло Пустовар. На перерву команди пішли при рівному рахунку та рівній грі. У другому таймі гра стала ще динамічнішою та емоційно насиченою. Іноді здавалося, що в будь-який момент гра може вийти з-під контролю рефері. Команди почали регулярно відзначитися у воротах один одного. Ця гольова перестрілка закінчилась лише з фінальним свистком, який зафіксував першу перемогу в сезоні МФК «Молода гвардія» та першу поразку «Теплогаз центр Лушев». Підсумковий рахунок – 4:3. Дублем у переможців відзначився Сергій Цвєтков, якого визнано гравцем матчу. Шикарна гра двох сильних команд, у яких є всі шанси поборотися за медалі Суперліги!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Сергій Цвєтков (МФК «Молода гвардія»)
Прекрасний дебютний матч видав Сергій Цвєтков. Дубль у першому ж матчі у складі нової команди. Слід відзначити якість і влучність ударів гравця. Філігранна техніка разом з силою пострілу роблять удари цього гравця дуже небезпечними для будь-якого голкіпера. Саме завдяки його діям та бійцівському духу на полі команда змогла одержати свою першу перемогу в сезоні.
ВОРОТАР ТУРУ. Михайло Хомяк (МФК «Молода гвардія»)
Прекрасна реакція та ефектні сейви голкіпера Михайла Хомяка допомогли «молодогвардійцям» здобути першу перемогу на турнірі та зробити крок назустріч медалям Суперліги. Хоча й було пропущено три м'ячі, але все ж таки, об'єктивно, це не так провина голкіпера та захисту, як якісна та хороша атака суперника.
БОМБАРДИР ТУРУ. Юрій Кальнєв (МФК «Ніка-Пласт»)
Юрій Кальнєв відзначився сьома забитими м'ячами в одному матчі! Цим все сказано! Тепер у Юрія десять результативний пострілів, і він очолює бомбардирський залік Суперліги! Прекрасна статистика та чудовий результат команди в цьому турі!

АТАКА ТУРУ. МФК «Ніка-Пласт»
Безумовно, 27 м'ячів у ворота суперника не кожного дня забивають! 27 м'ячів за 40 хвилин гри – неймовірно! Але й їх опоненти змогли тричі відзначитися, що теж достойно поваги!
СЕНСАЦІЯ ТУРУ. Avto.pro 2:4 «Одеса-мама»
Шикарний матч видала команда «Одеса-мама» в протистоянні з грізним Avto.pro, перегравши чинного чемпіона за всіма статтями – за рахунок організованості та сили духу! Перша поразка «автомобілістів», які вважаються одним з фаворитів сезону. Ця перемога наближає «маму» до групи лідерів та дає шанси на боротьбу за медалі Суперліги.
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. МФК «Молода Гвардія»
Про гру між «Теплогаз центр Лушев» і МФК «Молода Гвардія» вже багато написано, але слід ще раз відзначити, що цей поєдинок був одним з найбільш напружених та емоційно насичених матчів четвертого туру чемпіонату Одеси «В9ку», на перший план в якому вийшли воля до перемоги та сила духу і характеру. І саме за цими показниками (але не без фарту) «молодогвардійці» виявились сильнішими та переграли свого суперника з рахунком 4:3.

Автор: Вадим Чекан