(067)451-20-81
Полиграфия Европав Vuso Buffalo 99 - ресторан
Колонки Eldorado Фаворит Спорт Фаворит Спорт
Футбол SELECT

Никос (м. Київ) 1:3 МФК Молода Гвардія (м. Одеса) Champ (м. Одеса) 2:1 ФК Альянс (м. Бровари) New Tone (м. Одеса) 2:1 PVM (м. Харків) VUSO (м. Київ) 1:0 ФК Альянс (м. Бровари) МФК Молода Гвардія (м. Одеса) 2:3 New Tone (м. Одеса) PVM (м. Харків) 8:0 Никос (м. Київ) Champ (м. Одеса) 3:1 VUSO (м. Київ) PVM (м. Харків) 5:1 МФК Молода Гвардія (м. Одеса) New Tone (м. Одеса) 6:1 Никос (м. Київ) ФК Альянс (м. Бровари) 5:2 Ботев (с.Задунаевка) Ботев (с.Задунаевка) 0:12 VUSO (м. Київ) FC Faithful Friends (м. Одеса) 1:2 АЛЗО (м. Харків) Ботев (с.Задунаевка) 0:5 Champ (м. Одеса) FC DOMINUS (м. Київ) 1:3 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) Ника Пласт (м. Одеса) 1:2 МФК «Горняк» (м. Київ) ФК Піраміда (м. Ржищев) 2:5 1000 (м. Черкаси) Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) 1:2 FC Faithful Friends (м. Одеса) АЛЗО (м. Харків) 4:0 FC DOMINUS (м. Київ) 1000 (м. Черкаси) 3:2 Ника Пласт (м. Одеса) МФК «Горняк» (м. Київ) 2:1 ФК Піраміда (м. Ржищев) FC Faithful Friends (м. Одеса) 2:1 FC DOMINUS (м. Київ) АЛЗО (м. Харків) 1:2 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) Ника Пласт (м. Одеса) 2:1 ФК Піраміда (м. Ржищев) МФК «Горняк» (м. Київ) 0:0 1000 (м. Черкаси) New Tone (м. Одеса) 3:1 VUSO (м. Київ) Champ (м. Одеса) 3:4 PVM (м. Харків) АЛЗО (м. Харків) 2:0 МФК «Горняк» (м. Київ) 1000 (м. Черкаси) 1:3 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) New Tone (м. Одеса) 1:5 PVM (м. Харків) АЛЗО (м. Харків) 0:1 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) New Tone (м. Одеса) 5:0 АЛЗО (м. Харків) PVM (м. Харків) 2:0 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя)

Сокіл VS FC WORLD

Коли на 2-й та 3-й хвилинах матчу Георгій Данковський та Костянтин Гречанюк залишили свої автографи у воротах FC World здалося, що «Сокіл» вирішить питання про переможця матчу ще до перерви. Однак гості змогли зібратися з силами та довгий час тримали після цього свої ворота на замку, не забуваючи створювати неприємності голкіперу суперника. Гречанюк, до речі, матч до кінця не дограв, побачивши перед собою пряму червону картку в другому таймі. Проте це не завадило його команді зрештою довести справу до свого логічного кінця та здобути третю перемогу в сезоні з загальним рахунком 5:1. Дійсно, FC World провів непоганий поєдинок, але домогтися позитивного результату хлопцям в першому колі так і не вдалося. Колектив має шанс підготуватися як слід до продовження змагань під час міжсезоння і почати нарешті таки перемагати.