(067)451-20-81
SELECT Футбольная экипировка Европав Vuso
Колонки Вияр Фаворит Спорт Buffalo 99 - ресторан
Фаворит Спорт Футбол

МФК Ніка-Пласт 3:7 New Tone Теплогаз центр Лушев 6:1 Avto.pro Технопластик 2:4 Одеса-мама KVA2 1:10 МФК Молода гвардія

Сокіл VS FC WORLD

Коли на 2-й та 3-й хвилинах матчу Георгій Данковський та Костянтин Гречанюк залишили свої автографи у воротах FC World здалося, що «Сокіл» вирішить питання про переможця матчу ще до перерви. Однак гості змогли зібратися з силами та довгий час тримали після цього свої ворота на замку, не забуваючи створювати неприємності голкіперу суперника. Гречанюк, до речі, матч до кінця не дограв, побачивши перед собою пряму червону картку в другому таймі. Проте це не завадило його команді зрештою довести справу до свого логічного кінця та здобути третю перемогу в сезоні з загальним рахунком 5:1. Дійсно, FC World провів непоганий поєдинок, але домогтися позитивного результату хлопцям в першому колі так і не вдалося. Колектив має шанс підготуватися як слід до продовження змагань під час міжсезоння і почати нарешті таки перемагати.