(067)451-20-81
Фаворит Спорт Европав Футбол Вияр
Колонки Buffalo 99 - ресторан SELECT Футбольная экипировка
Фаворит Спорт Vuso

МФК Ніка-Пласт 3:7 New Tone Теплогаз центр Лушев 6:1 Avto.pro Технопластик 2:4 Одеса-мама KVA2 1:10 МФК Молода гвардія

МФК Молода Гвардія VS FC FIESTA

Фантастичний матч між собою видали МФК «Молода гвардія» та FC Fiesta. Рахунок в матчі було відкрито вже на другій хвилини, ба більше вже за мить гості мали перевагу в два м’ячі. Обидва результативних постріли на рахунку одного гравця – Андрій Генчу заробив непогану перевагу для своєї команди вже на старті поєдинку. «Гвардійці» довго з відповіддю не барилися і змогли до кінця першого тайму не тільки відновити паритет, а й вийти вперед, збільшивши до цього всього власну перевагу до двох м’ячів акурат перед свистком арбітра на перерву. У другій половині матчу номінальні господарі вже могли собі дозволити грати за рахунком, а от «святкові» змушені були ризикувати. Цей ризик вилився ще в три пропущених м’ячі, і хоча команда зброю не складала та билася до самого кінця, врятувати матч їй вже так і не судилося. МФК «Молода гвардія» здобула перемогу з рахунком 7:4 та завершила перше коло на першій сходинці, випередивши Avto.pro за рахунок кращої різниці забитих та пропущених м’ячів.