(067)451-20-81
Фаворит Спорт Eldorado SELECT Vuso
Полиграфия Колонки Европав Футбол
Buffalo 99 - ресторан Фаворит Спорт

ФК Поляна 3:7 Сокіл NAVY 2:11 МФК Молода Гвардія ФК Триада 2:11 FC FIESTA Avto.pro 9:1 FC WORLD

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Кривого Рогу «В9ку». Відбірковий етап. 3 тур

Анонсуючи звітний тур на минулому тижні, ми підносили протистояння «Металурга» та «Штурму» як центральне в турі, але такого, що сталося, точно ніхто не очікував. «Штурмовики» просто знесли сталеві опори команди суперника та відвантажили у ворота опонентів аж сім м’ячів, при цьому пропустивши всього лише один. Досить неочікуваний результат, який затьмарив собою решту зустрічей. Разом з тим не будемо забувати, що це лише відбірковий етап, і цим командам доведеться зустрітися знову вже в основній сітці змагань, тож «сталевари» вже зараз починають готувати помсту, яку, як і належить, подадуть в якості холодної страви. З інших поєдинків виділимо дебютні звитяги «39» та Dream Team, що виборов не менш сенсаційну перемогу, а також футбольний трилер між Sigma та «Кривбас-цементом». А ще відзначимо, що «Штурму» навіть після такого тріумфу не вдалося одноосібно очолити турнірну таблицю, адже «Штиль» також узяв чергові три залікові бали, тож на першій сходинці продовжують господарювати одразу два колективи.

Навіть сталь не витримала такого штурму!

Центральний матч туру! Сподівання на рівну та яскраву боротьбу та гучна вивіска двобою – ось як відчувалося це протистояння напередодні. Було невеличке побоювання щодо «Штурму». Ця команда завжди хотіла, але не завжди могла зіграти в свою та поборотися за результат з чинним чемпіоном, адже в минулих сезонах були випадки, коли «Металург» буквально не помічав свого конкурента. Однак сталося зовсім навпаки – це «штурмовики» не помітили «сталеварів», зробивши солідну перевагу ще в першому таймі (4:0). Надія на те, що «червоно-чорні» оговтаються та зможуть якось змінити розклад сил розтанули вже на початку другої двадцятихвилинці, коли суперник здійснив ще два влучних постріли. Єдине, що дозволив «Штурм» зробити «Металургу», так це гол престижу на останній хвилині зустрічі, який навряд чи підсолодив команді гіркоту поразки віце-чемпіонів України з остаточним рахунком 1:7. Доволі несподіваний результат, який залишає Артема Філіна та компанію в лідерах відбіркового етапу.

Мрії здійснюються!

Виходячи на матч проти KR City, гравці Dream Team мали на думці лише одне – годі вже програвати! Дійсно, команда невдало стартувала у відборі та терміново потребувала результату, щоби не загубити остаточно впевненість у власних силах. На початку першого тайму суперники обмінялися взяттями воріт протягом однієї хвилини, але до перерви «команда-мрія» змогла відзначитися ще двічі і пішла на перерву, маючи  непогану перевагу. Однак, як виявилося в другій половині гри, почивати на лаврах хлопцям було ще зарано. «Містяни» доволі швидко відновили паритет, і на полі почала точитися рівна боротьба з однаковими шансами на успіх. Під завісу зустрічі Dream Team все-таки зміг зробити два вирішальних кроки назустріч своєї мрії, і вона таки здійснилася. Влучні постріли Романа Постриганя принесли його команді першу перемогу в сезоні з рахунком 5:3.

Реабілітація з тенісним рахунком

Редакції навіть не хочеться пригадувати матч «39-х» минулого туру, а самій команді – тим більше. Скажемо лише, що рахунок, з яким поступилися хлопці, був занадто вже великим. Нема нічого дивного, що Козакови, Кравченко та компанія вийшли на гру проти ФК «ДС» з неймовірною мотивацією реабілітуватися та змити з себе ту ганьбу. Команда просто знесла з поля свого суперника, розпочавши активно йти вперед одразу ж після стартового свистка арбітра. Така активність доволі швидко принесла свої плоди, і на перерву суперники пішли за рахунку 4:0 на користь номінальних господарів. У другому таймі «39» трохи збавили оберти, та й ФК «ДС» все ж таки не збирався бути хлопчиками для биття, тож команди на двох забили тільки три м’ячі. Разом з тим «39» досягли свого – реабілітувалися та перемогли опонента з тенісним рахунком 6:1.

«Штиль» накрив «фараонів»…

Зустріч між ФК «Фараони» та «Штилем» стояла на другому місці в турі з точки зору вболівальницького інтересу. Обидва колективи підійшли до очної зустрічі, маючи нуль в графі «поразки», тож битва очікувалася безкомпромісна. Проте на ділі «Штиль» доволі легко розібрався зі своїм начебто небезпечним суперником. У першому таймі на полі царював Роман Гречка, який оформив хет-трик і дозволив таким чином своїй команді піти на перерву за комфортної переваги 3:0. Одразу як тільки розпочалася друга половина гри, номінальні гості забили ще й четвертий м’яч. «Фараони» спробували було огризнутися, відповівши влучним пострілом у відповідь, однак доволі швидко пропустили ще двічі. До фінального свистка опоненти обмінялися ще кількома голами, але на фінальний результат це мало вплинуло. «Штиль» здобуває переконливу перемогу (8:3) та продовжує разом зі «Штурмом» очолювати турнірну таблицю відбору.

Футбольний трилер з драматичною розв’язкою.

Останній матч третього ігрового дня виявився найцікавішим з точки зору інтриги та того, як розвивалися події на футбольному полі. Протягом всіх сорока хвилин суперники демонстрували не лише високі швидкості, а загалом високий рівень гри. Перший тайм собі в актив може занести «Кривбас-цемент», адже команді вдалося відправити у ворота опонента чотири м’ячі. Щоправда, незлагоджені дії в обороні призвели в свою чергу до двох пропущених, і як виявилося далі, вони якоюсь мірою стали вирішальними. По перерві номінальним гостям вдалося відзначитися ще й вп’яте. Ну як тут можна було втратити перемогу? Дуже легко, коли суперник б’ється до кінця, а ти припускаєшся багато помилок. Sigma штурмувала ворожі ворота до самого кінця і на передостанній хвилині змогла зрівняти цифри на табло, а одночасно з фінальним свистком так і взагалі вирвала перемогу – 6:5! Хлопці продемонстрували небувалу волю до результату та змогли обійти свого суперника в турнірній таблиці, посівши третю сходинку.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Микола Дурбан («Штурм»)
Мало кому з воротарів вдається завершити матч проти «Металургу» всього лише з одним пропущеним голом. Микола Дурбан зміг досягти такого результату своїми вправними діями у рамці воріт. Більше того, голкіпер ще й голом у воротах суперника відзначився. Чого ще можна бажати?
JOKER ТУРУ. Денис Танский (Sigma)
У матчі проти «Кривбас-цементу» Sigma змогла відігратися з рахунку 2:5. Здавалося, що неможливу місію було здійснено, проте команді хотілося більшого. На останніх секундах матчу точний удар Дениса Танского зробив камбек свого колективу повноцінним, вирвавши перемогу майже одночасно з фінальним свистком арбітра.
ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Роман Гречка («Штиль»)
Фактично Роман Гречка самотужки зробив результат для «Штилю», перегравши в першому таймі «фараонів». Нападник відзначився трьома влучними пострілами, а всі «фараони» не забили жодного. Уже після перерви Роман не забивав, але свою справу він зробив, а одноклубники вже довели зустріч до логічного підсумку.
НАПАДНИК ТУРУ. Дмитро Козаков («39»)
Нарешті «39» відчули смак перемоги, а футболісти відчули смак гри в атаці. Головною зіркою своєї команди в матчі проти ФК «ДС» був Дмитро Козаков, який встигав проявити себе майже на кожному клаптику поля і постійно перебував у гущавині подій. Вінцем же його працездатності стали три забитих м’ячі.
ГЕРОЙ ТУРУ. Артем Філін («Штурм»)
Пані та панове, раді вам представити ката «Металурга»… Та-дам!.. Ось він – Артем Філін, власною персоною! Існує такий американський кінофільм про супергероїв режисера Зака Снайдера, адаптація однойменного коміксу Алана Мура, Дейва Гіббонса., який називається «Хранителі». Так от, одного з персонажів цієї стрічки звуть «Філін». До чого ми ведемо? А до того, що Артем у матчі проти «сталеварів» був свого роду таким ж самим супергероєм, який нічого і нікого навколо не помічав, а тільки те й робив, що забивав м’ячі у ворота суперника. Загалом нападник відвантажив у ворота чинного чемпіона цілих п’ять м’ячів, Він став не просто героєм, а справжнім супергероєм туру!