Футбол

2018-12-29 12:15:35

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Прем’єр-ліга. 2 тур

МАТЧ ТУРУ. «Віді-трейд» 4:4 АФК «Миротворець»
«Трейдери» ретельно готувалися до цього протистояння, тому що, по-перше, «Миротворець» – це команда з ім’ям, команда, що є серйозним подразником для будь-якого клубу, ну а по-друге, «Віді-трейд» вважає матчі з цим суперником уже якоюсь мірою принциповими. На початку гри команди обмінялися забитими м’ячами, що не дало нам уявлення про те, хто буде домінувати в цьому поєдинку, при тому що фаворитом звичайно вважалися «воїни», хоча б за рахунок досвіду. Здавалося, що все піде за планом саме фаворитів зустрічі, коли на 15-й хвилині Ярослав Кубенко вивів «Миротворець» вперед, однак потім на гравців «червоно-чорних» найшло якесь затьмарення, і за п’ять хвилин, що залишалися до кінця першого тайму, вони примудрилися пропустити тричі. Таким чином на другий тайм «Віді-трейд» вийшов маючи перевагу в два м’ячі і міг спокійно грати в свою улюблену гру на контратаках, змушуючи суперника атакувати. Ідеальний сценарій для господарів! Діватися було нікуди, тому «воїни» ввімкнули максимальні швидкості та пішли на штурм. У команди мало що виходило, а один гол вона відіграла тільки за п’ять хвилин до фінального свистка. Вдалу гру демонстрував голкіпер суперника Дмитро Давиденко, але навіть він був безсилим, коли в його ворота був призначений шестиметровий удар. Ярослав Кубенко, якого без сумніву можна вважати кращим гравцем матчу та й не тільки матчу, підійшов до позначки та впевнено реалізував покарання, здобувши для «Миротворця» нічию 4:4.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Ярослав Кубенко (АФК «Миротворець»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Андрій Пуговкін («Перун»)
У матчі проти Wolves до складу «громовержців» повернувся Леван Гулордава. Гравець провів непоганий поєдинок, але зміг відзначитися всього лише одним забитим м’ячем. Зазвичай від нападника ми звикли бачити значно більш вражаючу результативність. Скоріше за все, просто ігрові зв’язки «Перуна» зі своїм бомбардиром трохи похитнулися з часів виходу останнього на футбольне поле. «Жовто-чорні» розписали мирову з «вовками» 2:2, однак при цьому були дуже близькими до поразки, і за цей результат колективу варто подякувати своєму воротареві. Андрій Пуговкін, хоч і пропустив два м’ячі, однак при цьому зробив 8 сейвів та 3 відбори, захищаючи власні володіння.
ЗАХИСНИК ТУРУ. Ілля Д’яченко (ФК «Донецьк»)
Класична перемога «Донецька» з рахунком 1:0 над FC Breeze дозволила команді завершити футбольний рік на мажорній ноті і при цьому залишитися поблизу лідерів турніру. Одним з кращих на паркеті у складі своєї команди був Ілля Д’яченко, який зробив чималий обсяг роботи при захисті власних воріт і досить часто йшов на суперника, обігруючи того один в один.
ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОН. FC Sorry Бабушка
Звичайно, що це таке жартівливе звання, тому що минуло всього лише два тури, і тут доречніше було би зимовим чемпіоном наректи «Ібіс», бо насправді воно так і є, тому що «рибалки» виграли кваліфікацію, однак, якщо дивитися турнірну таблицю основного турніру, то на новорічні свята лідером пішли саме «клабери». В останньому поєдинку року собаки команда впевнено обіграла як раз таки «стафів» з рахунком 6:3. Свиней у суперниках начебто не передбачається. Минулий зимовий сезон був дуже цікавим, і боротьба тоді тривала до останнього туру – якщо пам’ятаєте, між FC Vtoris та FC Sorry Бабушка. Ризикнемо зробити прогноз, що на цей раз число претендентів збільшиться, а ім’я володаря золотих медалей Прем’єр-ліги ми з вами дізнаємося так само – ближче до останнього туру.