Eldorado Фаворит Спорт Колонки Фаворит Спорт

2018-05-16 08:54:21

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Група F. 3 тур

МАТЧ ТУРУ.  «ПБФ» 1:4 «МаксБудЕнерго»
У третьому турі відбіркової групи Е було складно обрати цікавий матч. Справа в тому, що всі чотири поєдинки завершилися переконливою перемогою однієї з команд. Умовно назвемо цей матч «будівельне дербі» – на їх фоні він хоча б якось вирізнялося. «МаксБудЕнерго» переміг з різницею в три м’ячі, але «ПБФ» при цьому створив чимало гольових нагод, і тут все могло скластися зовсім інакше. Номінальним господарям зачепитися за результат завадила гарна гра голкіпера суперника та власне марнотратство біля чужих воріт. Перший гол глядачі побачили на сьомій хвилині,влучний постріл вдався Євгенію Вашетіну, після чого на футбольному полі точилася рівна боротьба, але наступного взяття воріт довелося чекати досить довго. Лише за кілька хвилин до фінального свистка захист господарів дав тріщину, і вони за короткий проміжок часу пропустили тричі. Забитий м’яч Олександра Плисенка за мить до фінального свистка став лише голом престижу та трошки підсолодив його команді гіркоту поразки.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Андрій Василенко (Mustang Taxi)
На цьому тижні Mustang Taxi було не спинити. Команда в кожному з двох матчів, у яких брала участь, вийшла абсолютним переможцем, розтрощивши своїх суперників. Спочатку на горіхи дісталося Partstore – 8:1, а потім вже настала черга «Бригантини» - 9:2. У першому поєдинку на рахунку Андрія Василенка хет-трик, а вже у матчі з «корабелами» нападник оформив покер. Неймовірна результативність!

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Андрій Гусак («МаксБудЕнерго»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Максим Стасюк («МаксБудЕнерго»)
КОМАНДА ТУРУ.  Mustang Taxi
ПОДІЯ ТУРУ. «Бригантина» розтрощила AFC Staff+ з рахунком 10:3, після чого майже без відпочинку вийшла на поєдинок проти Mustang Taxi, а в складі було обмаль виконавців...
РОДЗИНКА ТУРУ. Дві поспіль переконливі перемоги команди Mustang Taxi, здобуті впродовж двох з лишком годин.