Новини турніру
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Vuso Колонки Футбольная экипировка
Фаворит Спорт Европав Вияр SELECT
ФутболТаблиця

і о
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2018-05-15 21:07:15

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Група А. 3 тур

МАТЧ ТУРУ. «Любі друзі» 2:2 ФК «ВіЯр»
Програма третього ігрового дня в рамках групи А відбіркового етапу чемпіонату Києва «В9ку» виявилася доволі цікавою та насиченою на інтригуючі поєдинки. Проте ще напередодні звітного туру експерти нашого турніру виділяли матч за участі «Любих друзів» і ФК «ВіЯр» — команд, які, здобувши на старті сезону по шість залікових пунктів, приємно вразили всю футбольну публіку гарними результатами та доволі високою якістю гри. Врешті-решт старт очного протистояння лише підігрів інтерес усіх пересічних уболівальників, адже не встигла секундна стрілка на циферблаті годинника зробити чотири повні оберти, як обидва колективи вже обмінялися забитими м‘ячами. Подібний результативний початок зустрічі наштовхнув на думку, що двобій «друзяк» і «меблевиків» може стати справжнім святом атакувального футболу. Однак такі очікування дещо розійшлися з буденною реальністю. Зрозумівши серйозний потенціал один одного, суперники вирішили перестрахуватися та зробити ставку на надійність поблизу власних володінь. При цьому боротьба за м‘яч точилася на кожному клаптику поля, а футболісти раз-по-раз переходили межу дозволеного, що й вилилося в підсумку в 5 карток на обидва колективи — 4 жовтого кольору та одну червону. У другому таймі напруга не зменшилася. Ба навіть більше, з кожною наступною хвилиною нерв гри лише зростав, що кидало вболівальників «Любих друзів» і ФК «ВіЯр» то в жар, то в холод! Протягом завершальної десятихвилинки команди знову обмінялися забитими м‘ячами, однак це жодним чином не змінило нічийного підсумкового результату. Після фінального свистка гравці обох колективів, понуривши голови, певно, ще довго прокручували в голові всі ті нереалізовані моменти, які цілком могли би подарувати перемогу тому чи іншому клубу. Однак історія справжньої битви «друзяк» та «меблевиків» уже була написана, а футбол, як і все наше життя, абсолютно не терпить умовного способу. 

ГЕРОЙ ТУРУ. Святослав Новосілецький (ФК «ВіЯр»)
У надзвичайно напруженому протистоянні за участі «Любих друзів» і ФК «ВіЯр» футболісти обох колективів не щадили один одного, проте навіть на тлі подібної баталії особливо виділявся оборонець «меблевиків» Святослав Новосілецький. Захисник бився на полі, наче той лев, не програвши при цьому опонентам практично жодного єдиноборства, про що свідчить найвищий, з великим відривом, показник відборів. Крім того, через Святослава будувалася ледь не вся комбінаційна гра «жовто-синіх», а точність його передач досягла просто захмарного показника в 92%! Більше того, оборонець ФК «ВіЯр» став чи не найбільш яскравою фігурою в матчі, адже зумів відзначитися не лише одним забитим м‘ячем, а й феноменальним подвійним сейвом на самісінькій лінії воріт своєї команди наприкінці першого тайму. Усе це, без сумніву, дозволяє редакції чемпіонату «В9ку» визнати Святослава Новосілецького справжнім MVP звітного туру та віддати йому першість у нашій традиційній номінації «Герой туру».

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Владислав Паливода (AFC Sparta)
Форвард «спартанців» Владислав Паливода вже встиг стати постійним гостем у нашій рубриці «гравець туру»! А як же може бути інакше, якщо сам Владислав просто не перестає дивувати своїми фантастичними голеадорськими подвигами? Широка аудиторія чемпіонату Києва «В9ку» вже настільки звикла до бомбардирських здобутків нападника AFC Sparta, що з плином часу навіть хет-трик, певно, буде сприйматися, як надзвичайно скромний показник для такої «гольової машини», якою безумовно є Владислав Паливода! Минулого вікенду форвард «спартанців» відвантажив п‘ять м’ячів у ворота колективу Restorator. Однак можна не сумніватися, що вже наступних вихідних Владислав знову вийде на поле неймовірно голодним до забитих голів!

ВОРОТАР ТУРУ. Олександр Ткач (МФК «Стара Гвардія»)
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Любі друзі», ФК «ВіЯр»
КОМАНДА ТУРУ. AFC Sparta
ПОДІЯ ТУРУ. Дебютні звитяги новачків першості «Парі-Матч» і МФК «Стара Гвардія».
РОДЗИНКА ТУРУ. Після третього ігрового дня в групі А відбіркового етапу чемпіонату Києва «В9ку» залишилося лише дві команди, які досі не знають гіркоти поразки — AFC Sparta та «Любі друзі», однак лише «спартанці» можуть наразі похизуватися стовідсотковим показником набраних залікових пунктів.

Автор: Богдан Костюк