Новини турніру
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Футбол Колонки Вияр Фаворит Спорт
Фаворит Спорт Европав Vuso Футбольная экипировка
SELECTТаблиця

і о
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2018-05-16 11:54:44

Вадим Коробенко зіграє на Кубку Нескорених

Invictus Games, або ж по-нашому Ігри Нескорених були засновані англійським принцом Гарі в 2014 році. Метою цієї благородної справи стала реабілітація та соціалізація військовослужбовців, які зазнали поранень, травм або набули хвороб внаслідок бойових дій, а також ветеранів. Цього року змагання відбудуться вже вчетверте. І в австралійському Сиднеї у жовтні зберуться збірні 17-ти країн.

Проте нас перш за все цікавить те, що відбувається тут, на рідній землі. А тут цей рух набуває все більшого розмаху. Він отримав підтримку на державному рівні, завдяки Указу Президента України про розвиток системи спортивної реабілітації учасників АТО.

Хоча далеко не всі можливі види спорту входять до офіційної програми змагань на міжнародному рівні, на національному люди мають можливість змагатися в тих дисциплінах, які їм до вподоби. А куди ж без футболу? Це ж спорт «намбер ван»!

От в Україні й вирішили створити і футбольний турнір під егідою ФФУ та за підтримки радника Президента з питань реабілітації поранених Вадима Свириденка та Invictus Team Ukraine.

Кинули клич, отримали відгук. Серед тих, хто подав свої документи на участь з змаганнях, був і лідер АФК «Миротворець» Вадим Коробенко. Він «отримав  припис» до команди «Пурпурові серця», адже колективи створювалися за територіальним принципом.

«Коли я повернувся з Донбасу, виявилося, що маю проблеми зі здоров'ям... Внаслідок участі в бойових діях, я «заробив» гіпертонію ІІ ступеня і вже четвертий рік щодня приймаю стримуючі препарати. Маю всі відповідні документи, тож вирішив спробувати. Чесно кажучи, я не знаю, яким той турнір буде, хто виступатиме, навіть яким м’ячем гратимемо, – зізнався Вадим. – Але все це неважливо. Мета – не змагання, а братерство і єднання. На таких зібраннях всі вітають один одного, всіляко підтримують. Добре, що всупереч усьому це стало можливим.
Було б добре, щоби подібні футбольні змагання вийшли також і на міжнародний рівень. Від того всі тільки виграли б. Воїн цінує не лише мету, а й шлях до неї, тим більше якщо це не ілюзія, а справжня мета. Філософія змінюється, коли людина захищає свій регіон, а тим паче державу!»

Одноденний турнір відбудеться цієї суботи, 19 травня, на полях НТК ім. Баннікова. До речі, переможці в нагороду отримають квитки на фінальний поєдинок Ліги чемпіонів!

Автор: Віктор Петрушов