Новини турніру

(098)427-71-85
Вияр Seco Футбол Soccer
УкркубокТаблиця

і о
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2019-01-03 15:18:50

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Львова «В9ку». Вища ліга. 3 тур

МАТЧ ТУРУ. «Юність» 6:4 ФК «Діамант»
Жваво та енергійно розпочали гру команди. Обмінявшись великою кількістю моментів, суперники наполегливо намагались забити швидкий м’яч. Врешті-решт у середині першого тайму «Діаманту» вдалося забити першим і взяти гру під контроль. Проте раділи гості не довго, першим же моментом скористалась «Юність», зрівнявши рахунок. Після чого Назар Яромій ціною власного здоров’я запхав м’яч у сітку воріт «коштовних». А під кінець тайму команди ще раз обмінялись голами. На другий тайм «Діамант» вийшов надзвичайно заведеним. Гра стала дуже агресивною та швидкою. Опісля катастрофічна помилка при введені м’яча дозволила гостям зрівняти рахунок. З часом емоції розгорялись, а моментів та фолів ставало все більше. У результаті господарі змогли переломити хід поєдинку та забити важливі голи. Саме такі напружені поєдинки до душі нам, глядачам. Очікуємо таких гарячих емоцій і в наступних матчах за участю цих колективів.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Назар Яромій («Юність»)
Справжнім лідером своєї команди був Назар у непростому матчі проти «Діаманту». Його прагнення перемагати допомогло команді вирвати перемогу, а йому самому забити чотири голи. Не жаліючи власного здоров’я, цей хлопчина бився за кожен м’яч, зробив все для вдалого результату і заслуговує на звання гравця туру, як ніхто інший!
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Василь Радь (LTM)
Коли воротар на куражі, то й уся команда вдало грає. На цей раз Василь відіграв на високому рівні, майже не дозволивши створити реальної загрози супернику.
БОМБАРДИР ТУРУ. Петро Кухта та Олег Крижанівський («Сокіл»)
Хлопці забили на двох вісім голів в одній грі! Не дивно, що саме вони посідають перше та друге місце в загальній бомбардирській гонці. Браво!

НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. NN Hornets CF 3:6 FARR
Подякуємо новачкові, команді FARR, за те, що хлопці змогли показати футбол, гідний такого рівня, виборовши дебютну для себе перемогу. 
ХАРАКТЕР ТУРУ. «Арсенал»
Не зважаючи на тотальну перевагу «Бізонів» протягом усієї зустрічі, «каноніри» не здавались, розмочили рахунок на останніх хвилинах і взагалі робили все можливе, щоб дати на голову вищому суперникові гідну відповідь.

Автор: Павло Мікуш