Европав Футбол Eldorado Фаворит Спорт

2018-06-13 11:08:34

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Група Е. 7 тур

МАТЧ ТУРУ. Sharks 4:5 Hammers
У той час як на горищі турнірної таблиці розгорнулася небувала боротьба за другу путівку в стикові матчі Ліги Bronze, в підвалі турніру цікавий поєдинок провели Sharks і Hammers. Ясна річ, що у зустрічі з рівним собі обидва колективи робили те, що їм було не під силу з більш потужними командами – демонстрували яскравий футбол. І обидва напевно зіграли свої кращі матчі під час відбору, принаймні так здавалося зі сторони. При цьому опоненти продемонстрували далеко не еталонну гру в обороні, хоча згідно зі статистикою Євген Васянович з Hammers зробив найбільшу кількість відборів серед усіх гравців у всіх матчах. Проте головною в цій грі була атака, особливо в першому таймі, коли суперники забивали багато і часто. На перерву команди пішли за рахунку 3:4 на користь гостей. Коли ж вони повернулися на поле, то результативність значно знизилася, а на перший план вийшов безпосередньо сам результат. На початку двадцятихвилинки «акулам» вдалося відновити паритет, і після цього наступного взяття воріт довелося чекати ледь не до закінчення матчу. На 38-й хвилині точний удар завдав Валентин Скітіков, принісши таким чином, Hammers першу перемогу в чемпіонаті!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Антон Барановський («Прем’єр Палац»)
Фактично самотужки зробив перемогу для своєї команди, ну або принаймні став одним з головних її архітекторів. Матч проти FC Binotel складався для гостей непросто, а перемога над одним з конкурентів потрібна була як повітря, інакше «готельєри» попрощалися би з будь-якими, навіть теоретичними, шансами посісти друге місце. На 17-й хвилині Антон забив перший гол, а на 38-й асистував Владиславу Пяку. Таким чином, завдяки вдалим діям Барановського «синьо-чорні» таки домоглися свого і перемогли суперника – 2:0.

ГОЛКІПЕР ТУРУ.  Владислав Хмель (FC Goodfellas)
Мало хто в грі проти Barbershop GC ставив на «славних хлопців», надто виходячи з кількості гравців у команд за спекотної погоди, але ті продемонстрували хорошу гру і довгий час вели 2:0, тож цілком могли розраховувати на перемогу. Однак «цирульники» все-таки змогли звести протистояння до нічиєї, а ось взяти повноцінні три очки їм не дозволив Владислав Хмель. Голкіпер FC Goodfellas був як той Віто Корлеоне під час весілля його дочки, а Barbershop GC прийшли просити три очки. Але робили це «без належної поваги», і тоді дон Корлеоне (тобто Хмель) зробив десять сейвів, розщедрившись для суперника лише на один заліковий бал.
ЗАХИСНИК ТУРУ.  Євгеній Васянович (Hammers)
БОМБАРДИР ТУРУ.  Євгеній Ткаченко (Hammers)
КАМБЕК ТУРУ/ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. МФК «Рваний кед»
МФК «Рваний кед» здійснив майже неможливе. Поступаючись «Шулявці Юнайтед» з рахунком 0:1, команда примудрилася протягом останньої хвилини матчу не тільки зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу. Авторами цього божевільного камбеку стали Євгеній Алтухов та Роман Бендюк. Важливість цієї звитяги для колективу просто величезна, адже вона дозволяє продовжити боротьбу за стики до Ліги Bronze. А от «шулявці», розгубивши концентрацію та поступившись у цьому матчі, втратили майже всі шанси на те, щоби посісти другу сходинку за підсумками турніру.