Футбол Колонки Вияр SELECT
Фаворит Спорт

2018-06-13 20:12:16

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Дніпра «В9ку». Суперліга. 4 тур

У турі, що минув, ми з вами отримали одноосібного лідера, яким став ФК Аuxilum. Команда в центральному двобої тижня завдала першої поразки своєму головному переслідувачу – FC Hop Hey. «Пивовари» билися до останнього, але цього не вистачило для того, щоби здобути необхідний результат. Разом з тим уся боротьба ще попереду, програна лише битва, а не війна. Підтягнулися до групи лідерів «банкіри», які вдруге поспіль зазвитяжили і дали таким чином зрозуміти, що суперники, та й ми з вами, недооцінили цю банду на старті змагань. Колектив у непростому поєдинку виявився сильнішим за Acorns – 7:5. Завершувався ж ігровий день зустріччю, як виявилося, двох наймиролюбніших команд. Partizan та «Патрульна поліція» до цих пір все ще не можуть похизуватися перемогами, проте в них є по дві нічиї, і остання, як ви вже зрозуміли, – у матчі між собою. Тепер давайте поговоримо про всі ці протистояння більш детально.

Axilium одноосібно очолює турнірну таблицю

У центральному протистоянні ігрового дня між собою зійшлися перша та друга команди чемпіонату. Можливо, на фініші турніру результат цього поєдинку матиме велике значення, і тоді ми скажемо, що чемпіона було визначено саме тут. Перший тайм пройшов у рівні боротьбі , зрештою, як і вся зустріч. Довгий час цифри на табло були рівними – спочатку 1:1, потім 2:2. Вирішальним же став фінальний відрізок двобою, коли гравці ФК Axilium змогли дотиснути свого суперника, забивши два м’ячі. Можливо, FC Hop Hey виявилися не готовими до такої інтенсивності гри, а суперник банально був сильнішим фізично. Чи команда банально втратила на мить концентрацію та була жорстко за це покарана? Як би там не було, але вирівняти ситуацію та звести зустріч хоча б до нічиї «пивоварам» не вдалося, і вони врешті-решт поступилися з рахунком 2:4.

Капітал «А-Банку» збільшується вдвічі

Редакція розцінювала шанси команд Acorns і «А-Банк» як рівні, тому неабияк була здивована потужному першому тайму у виконанні гостей. Ще більше дивувала безпорадність «жолудів». Приходиш ти такий на гру, де шанси суперників ну хай з натяжкою 50 на 50, і отримуєш 5:1 на користь однієї з команд за 20 хвилин. Можливо, треба взяти хот-дог і пиво та йти додому, не залишаючись на другий тайм? Саме такі думки були в мого сусіда по трибуні, але я його заспокоїв, переконавши що Acorns повинні якось спробувати переломити хід поєдинку, ми навіть парі заключили. Зрештою, саме так і сталося, господарі прокинулися від летаргічного сну і змогли підійти до опонента на відстань двох м’ячів – 4:6. Відступати вже було нікуди, тому команда пішла ва-банк і пропустила гол у відповідь. Однак і при цьому не здалася та змогла забити ще й п’ятий м’яч. Разом з тим всі ці старання були марними, адже перший тайм вийшов надто вже провальним. Врятувати зустріч Acorns так не змогли, але другу половину провели блискуче, і мені вдалося виграти парі. «А-Банк» здобуває другу перемогу поспіль, і ця фінансова установа збільшує свій заліковий капітал удвічі – з трьох до шести набраних очок, і вже дихає в потилицю визнаним лідерам дніпровської Суперліги.

Партизансько-поліцейське катеначо

Катеначо (італ. Catenaccio) — тактична схема у футболі, яка робить акцент на обороні і використанні тактичних помилок суперника. Це зараз італійська Серія А є найбільш результативною серед усіх чемпіонатів так званої великої п’ятірки, а тоді рахунки типу 0:0, 1:0 чи 1:1 були найпоширенішими. Саме аналогії з катеначчо у нас викликав матч між командами Partizan і «Патрульна поліція». Команди обмінялися голами протягом 12-ї хвилини, після чого почали грати у «мовчанку». До самого фінального свистка! Тепер обидва колективи являються найбільш миролюбними серед решти клубів, маючи в здобутку по дві нічиї в чотирьох матчах та без жодної перемоги. Можливо, в наступному турі пощастить?

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Станіслав Крутіков (ФК Auxilium)
Станіслав став одним з головних творців успіху своєї команди. Гравець відкрив рахунок у зустрічі, але більш важливим став постріл на 34-й хвилині, що дозволив ФК Auxilium вийти вперед на фінішному відрізку двобою з FC Hop Hey. Варто відзначити, що це була всього лише перша гра Крутікова у складі команди, і дебют більше ніж вдався.
MVP ТУРУ. Станислав Хлизін («А-Банк»)
Став найбільш корисним гравцем у складі своєї команди. Записав на власний рахунок чотири з семи забитих м’ячів «банкірів» у матчі проти Acorns. Якщо відняти голи Хлизіна, то «А-Банк» не те що перемогу, а навіть нічию не зміг би здобути. Безумовно, Хлизін провів свою поки що найкращу гру в цьому сезоні та одразу ж увірвався на другу сходинку найкращих снайперів дніпровської Суперліги.
ЛІДЕР ТУРУ. Богдан Хейлик («Патрульна поліція»)
«Поліції» було дуже важко, адже команда зовсім не мала збору, тож була змушена грати без замін протягом усіх сорока хвилин. За таких умов потребувалися чималі фізичні зусилля та, звісно ж, моральні. Хейлик був тим гравцем, який вів колектив за собою та надихав впевненими діями. Саме влучний постріл Богдана дозволив доволі швидко зрівняти рахунок у протистоянні з «партизанами». Якщо б «копи» ще й перемогу вирвали – то був би подвиг, але за таких умов і нічия є непоганим здобутком.