Новини турніру

(098)427-71-85
Soccer Укркубок Вияр Seco
ФутболТаблиця

і о
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2018-10-09 18:04:47

ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Сезон Літо 2018. Вища ліга

Перед стартом сезону здавалося, що за чемпіонство будуть змагатися старожили цього дивізіону – такі, як FC Olymp, «Віді-трейд», ФК «Троя». Остання, до речі, довгий час «ходила під сонцем», але через свою вже легендарну нестабільність, так і не змогла зачепитися навіть за першу п’ятірку. Великі надії також покладалися на «Фокстрот», який, з його-то досвідом, мав поборотися за золоті нагороди та темною конячкою виглядав FC Soccer.

Звичайно ж, високими були шанси на успіх в «Ікарусу», який вже давно зарекомендував себе з найкращого боку. Зрештою «червоно-білі» виграли золото при двох поразках, обидві з яких були технічними, тож команда по факту здобула стовідсотковий результат, якщо брати ті випадки, коли вона виходила на футбольне поле. З початком змагань стало зрозуміло, що всі прогнози можна викреслити і забути про них раз і назавжди.

Не те, щоб ми скинули з розрахунків Playtech, але такої надпотужної гри від команди на старті точно не очікував ніхто. Спочатку «айтішникам» вдалося здобути вольову перемогу в протистоянні з «троянцями», а потім вони по черзі декласували МФК «Горняк» 11:1, FC Soccer 16:1 і «Фокстрот» 8:3. Досить швидко стало зрозуміло, що колектив Володимира Кравченка є головним конкурентом «Ікарусу» в боротьбі за чемпіонство.

Однак був у цьому оповіданні і третій герой – це ФК «Донецьк». Розпочала команда так само потужно – з чотирьох перемог поспіль на старті, але потім досить несподівано поступилася A.F.C. Svyatosh, що змусило засумніватися в золотих перспективах клубу, проте згодом серйозних милок хлопці не припускалися, що дозволило їм вести боротьбу до останніх секунд турніру.

Визначальними в боротьбі за золоті нагороди стали восьмий та дев’ятий тури. Спочатку «айтішники», поступившись лідеру, все одно змогли покласти до власної кишені три залікових бали, тому що супернику було присуджено технічну поразку, а потім «Ікарусу» належало грати проти «донеччан». Якби останнім вдалося зазвитяжити, то боротьба в останніх іграх була би просто шаленою. «Червоно-білі» вийшли на матч в ослабленому складі, і майже нічого не змогли протиставити своєму супернику в атаці, граючи грамотно за позиціями та тримаючи оборону. 

Тим не менше саме Ikarus все одно пішов з поля переможцем, скориставшись своїм ледь не єдиним шансом на останніх секундах поєдинку. Після цього питання про чемпіона було закрито – все було зрозуміло! Залишалося дізнатися кому дістанеться срібло та бронза. Ці нагороди між собою розіграли все ті ж Playtech та ФК «Донецьк». У непростій боротьбі Хіргій та компанія мінімально здолали свого опонента, що й принесло їм друге місце, а супернику відповідно – третє.

КРАЩИЙ БОМБАРДИР СЕЗОНУ. Володимир Кульматицький (FC Soccer) – 21 гол у дев’яти матчах
КРАЩИЙ АСИСТЕНТ СЕЗОНУ. Олександр Заріцький (FC Soccer) – 13 асистів у десяти матчах

КРАЩИЙ ГОЛКІПЕР СЕЗОНУ. Андрій Насадюк (Playtech)
Проявив себе, як один з найбільш стабільним голкіперів протягом усього турніру. У середньому Андрій Насадюк робив по шість сейвів за матч, що є досить пристойним показником. Досить часто «айтішникам» доводилося терпіти, граючи від оборони, будувати гру від захисту, коли команді протистояв рівний суперник, от тоді й виходив на перші ролі Насадюк, без впевненої гри якого навряд чи колектив зміг би так довго претендувати на максимальний результат, зрештою здобувши бронзу, що також зрештою є непоганим підсумком сезону.

КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ СЕЗОНУ.  Роман Харук (Playtech)
Всього за сезон Роман Харук забив 12 м’ячів – це майже вдвічі менше, ніж у головного голеадора Вищої ліги, але скільки ж з цих дванадцяти результативних пострілів виявилися конче потрібними його команді! Певно, понад половина голів Харука допомогла його колективу здобувати залікові бали там, де всі вже списували Playtech з розрахунків. Окрім того, що гравець забивав, він ще й активно асистував своїм партнерам, зробивши 11 гольових передач в десяти поєдинках – це другий показник у турнірі.

Автор: Ігор Колодій