Европав

2018-12-28 20:38:38

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Вища ліга. 2 тур

МАТЧ ТУРУ. AFC Miners 5:5 Mustang Taxi
Якщо говорити відверто, то редакція не дуже вірила в те, що AFC Miners зможуть зачепитися за результат у протистоянні з Mustang Taxi, однак, як показала сама гра, ми серйозно недооцінили можливості «шахтарів». Ну а кажучи вже конкретніше, «таксисти» не змогли нічого вдіяти з Віталієм Бондзиком, який впіймав кураж. Хоча починалося все для номінальних гостей цілком за прийнятним для них сценарієм. У першому таймі «помаранчево-зелені» почували себе на майданчику досить комфортно, і вже до середини стартової двадцятихвилинки мали більш ніж комфортну перевагу – 3:0. Команда вдало діяла не тільки біля воріт суперника, але й біля власних не припускалися помилок. За такого рахунку суперники пішли на перерву. Тільки-но вони повернулися до гри, як Ігор Стогній розмочив рахунок. Дзвіночок? Та навряд... «Таксисти» одразу ж, завдяки зусиллям Віталій Денюжкіна повернули собі гандикап у три м’ячі. Здавалося, що все йде за планом Mustang Taxi, і колектив свого не відпустить. Однак за рахунку 5:2 до справи взявся вже вищезгаданий нами Віталій Бондзик. Нападник, за допомоги своїх партнерів по команді, спромігся протягом трьох хвилин відправити у ворота суперника три м’ячі, вирвавши для «шахтарів» нічию. Тут не можна оминути увагою те, що за рахунку 5:4 на користь номінальних гостей вони отримали право на десятиметровий, однак такого знаного майстра, як Віктор Льодін просто так з позначки не переграєш, а вже в наступній атаці Бондзик ставить крапку! «Помаранчево-зелені» були настільки приголомшені, що навіть не змогли створити якусь подобу штурму. Хоча, заради справедливості, зазначимо, що часу на те, аби якось виправити ситуацію вже майже не залишалося.

ГРАВЕЦЬ/ГЕРОЙ ТУРУ. Віталій Бондзик (AFC Miners)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Роман Касіч (Talisman Healthgroup)
ЗАХИСНИК ТУРУ. В’ячеслав Калмиков («Бандерлона»)

КАМБЕК ТУРУ. AFC Miners
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. AFC Sparta
Чудовий футбольний спектакль видали на двох AFC Sparta та A.F.C. Svyatosh. Суперники в останню чергу приділяли увагу обороні власних воріт, а більше дивилися в протилежний бік – на ворота опонента. Загалом команди на двох забили 11 м’ячів, а інтрига жила до самого фінального свистка. Тільки на передостанній хвилині матчу за нічийного рахунку Максиму Меркулову вдалося зробити вирішальний удар, який приніс «спартанцям» перемогу – 6:5.