Новини турніру

(098)427-71-85
Soccer Seco Вияр Футбол
УкркубокТаблиця

і о
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2019-01-03 15:31:41

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Львова «В9ку». Суперліга. 4 тур

МАТЧ ТУРУ. FC Status+ 3:2 Prosto Render
Ні для кого не має бути дивиною, що матчем туру визнано саме «класичну» зустріч турніру «В9ку». Це вже свого роду «дербі», не інакше. На рівні з легендарними принциповими поєдинками видалася ця гра, яка порадувала нас голами, інтригою та естетикою. Першим вразив ціль Prosto Render, проте суперник, не чекаючи, відповів своїм точним ударом. Доволі академічно пройшов перший тайм, команди грали практично без помилок, гра була рівною, але й без великої кількості моментів. У другому таймі командам стало важче переходити на чужу частину поля. Status  намагався добитись результату за рахунок володіння м’ячем, опонент відповідав контратаками. Нерви у гравців були на грані, бо обом командам дуже потрібна була перемога, і ніхто не хотів програвати. Ще раз стався обмін голами, і команда Василя Себала сконцентрувалась на атаці. З великими зусиллями під кінець зустрічі «статусним» усе ж таки вдалося забити вирішальний гол. Подякуємо учасникам зустрічі за емоції!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олесь Кузьо (Prosto Render)
Так, це нестандартний випадок, коли гравцем туру стає гравець команди, що програла, до того ж не забивши жодного голу. Однак саме цей хлопець робив усе для своєї команди. З усіх сил носився по полю та був лідером колективу на полі. Респект капітану Prosto Render за його гру!
БОМБАРДИР ТУРУ. Олег Горін (Dreamteam)
Завдяки хорошій, злагодженій гри команди та вдалій реалізації своїх моментів Олег забив чотири м’ячі та став кращим голеадором туру.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Юрій П’ятковський («Львівські Резерви»)

РОДЗИНКА ТУРУ. Успіхи Dreamteam
«Команда мрії» другий тур поспіль відзначається двозначною кількістю голів. Не дивно, що Dreamteam наразі посідає третю сходинку турнірної таблиці.

Автор: Павло Мікуш