(067)451-20-81
Eldorado Фаворит Спорт Vuso Европав
SELECT Фаворит Спорт Полиграфия Колонки
Футбол

У четвертому турі одеської Суперліги вперше залікові бали втратили «автомобілісти», зігравши внічию з МФК «Молода гвардія». При цьому «гвардійці» цілком могли розраховувати на більше, але воротар суперника впіймав справжній кураж

Читати

На відміну від стартового туру другий матч на турнірі видався для FC Hop Hey значно складнішим. Однак попри серйозний спротив суперника команда змогла здобути свою другу перемогу та одноосібно очолила

Читати

Якихось особливих несподіванок четвертий тур нам не надав. «Металург», після болючої поразки на минулому тижні від «Штурму», прогнозовано зігнав усю свою спортивну злість на ФК «ДС», відвантаживши у ворота останніх

Читати

МАТЧ ТУРУ. Hammers 5:6 «Прем’єр Палац» До цього матчу жодна з команд не могла похизуватися перемогою. «Молотобійці» мали в своєму активі один заліковий бал, а їх суперник, хоч одну і

Читати

МАТЧ ТУРУ. ФК «Талан» 3:4 «Крила Донбасу» У першому таймі цього матчу глядачі побачили всього лише один гол – на 14-й хвилині Роман Ключко вивів «Крила Донбасу» вперед. Після перерви гості

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Центральний офіс» 1:2 AFC Evraztrade Матч між цими суперниками вийшов досить напруженим, з невеликою кількістю забитих м’ячів, але з драматичним фіналом. Кожна з команд воліла перемогти, і це природно.

Читати

МАТЧ ТУРУ. AFC Troya 3:1 МФК «Філер» На цьому тижні матч між AFC Troya та МФК «Філер» виявився єдиним, в якому прослідковувалася якась боротьба та була присутня інтрига. Решта поєдинків