Вияр SELECT Vuso Европав
Футбольная экипировка

2018-07-12 08:04:41

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Кривого Рогу «В9ку». Відбірковий етап. 11 тур

Чемпіонат світу вийшов на стадію півфіналів, а значить цікавих і результативних матчів чекати не доводиться, адже ставки занадто високі, і всі намагатимуться грати якомога обережніше, при цьому хотілося б, щоби хорвати здивували. Але це так, до слова. Як завжди, останніми тижнями на тлі невидовищного мундіалю (хоча кому як) вигідно виглядає відбірковий етап Кривого Рогу «В9ку» – тут тобі і п'ять польових гравців, які на рівних б'ються з одним з лідерів турніру, і перемоги на останніх хвилинах, і вольові «андердоги» вкупі з великою кількістю забитих м'ячів! Звичайно, минулого тижня трохи зіпсував статистику ФК «ДС», який не з'явився на свій черговий матч, тим самим подарувавши технічну перемогу Dream Team, але хлопців також можна зрозуміти – скільки ж можна програвати... Ці три очки, в принципі, і так були очікуваними для команди Ігоря Дениса, хоч і не дозволили клубу закінчити відбір в першій п'ятірці. Тепер турнірна таблиця отримала закінчений вигляд, з чим ми вас всіх і вітаємо! Звичайно ж, ще раз хотілося б відзначити феноменальні показники «Штурму», який примудрився виграти дев'ять матчів з дев'яти. Зовсім скоро вже почнеться основний етап змагань, і здається нам, у цій парадигмі «Металург» та все той же «Штурм» виглядають на тлі інших, як «Динамо» Київ та «Шахтар» Донецьк перед кожним стартом української Прем'єр-ліги, хоча від сенсацій у вигляді умовного «Штилю» ніхто з любителів футболу, думається, не відмовився би.

«Просвет» здобуває свою другу перемогу

Якби KR City програв «Штилю» (а він так власне і зробив), а «Кривбас-цемент» здолав «Просвет», то в обох команд набралося б однакова кількість очок. Але навіть при такому розкладі місце в першій п'ятірці все одно зайняли б «містяни», тому що в особистій зустрічі вони розтрощили «зелено-білих» з рахунком 6:1. Само собою, при такій ситуації більшу мотивацію мали саме гравці «Просвет», для яких кожна перемога – на вагу золота. Матч видався видовищним та результативним, при цьому обидва суперники в першу чергу думали про атаку, не сильно переймаючись своїми захисними редутами. Тільки за перші десять хвилин номінальні гості змогли провести у ворота суперника чотири голи, а той в свою чергу відповів лише одним результативним ударом. Як тільки почався другий тайм, «зелено-білі» скоротили своє відставання до мінімуму, проте практично відразу пропустили два м'ячі, в кінці кінців поступившись. Фінальний свисток арбітра зафіксував другу в сезоні перемогу «Просвет», цього разу з рахунком 7:4, і можна чекати, що «Кривбас-цемент» підготує помсту для своїх візаві вже зі старту основної сітки турніру.

Безмотиваційний футбольний трилер

Знаючи про те, що головний конкурент програв, KR City не мав будь-якої турнірної мотивації, втім і до цього не «страждав» від її надлишку. Єдине, чого міг досягти клуб в разі своєї перемоги, так це піднятися з п'ятої на четверту сходинку. На цій позиції розташовувалися Sigma, яких «містяни» обіграли в п'ятому турі з рахунком 6:3, а тому могли по праву зійти на сходинку вище. Крім усього іншого хлопцям, певно, хотілося обіграти такого сильного суперника, яким є «Штиль», і звичайно ж, обидва опоненти хотіли просто завершити відбір на мажорній ноті, здобувши перемогу. Гра вийшла просто казковою, по-іншому тут і не скажеш. У першу чергу відзначимо, що KR City грав уп'ятьох, не маючи можливості використовувати заміни, і при всьому цьому команда боролася до самого кінця. Відкрили рахунок у зустрічі саме «містяни», проте на перерву їм довелося піти в ролі наздоганяючих. «Штиль» проявив характер і здобув лідерство собі. Після перерви здавалося, що зовсім скоро гості просядуть, але вони не здавалися і билися за перемогу до останнього. За пару хвилин до фінального свистка цифри на табло були нічийними, і саме такий результат протистояння виглядав найбільш справедливим, однак Владислав Жук розсудив інакше і приніс вольову перемогу д «Штилю» з рахунком 5:4.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Роман Попруга («Просвет»)
Виконав великий об’єм роботи на футбольному полі. Багато разів проходив своїх візаві за рахунок стартової швидкості та індивідуальних якостей, також не забував відпрацьовувати в обороні, ну й головне – забив майже половину м’ячів свого клубу. Роман оформив хет-трик, довівши кількість власних забитих голів до десяти. Погодьтеся, непогана результативність для гравця та команди, яка свою другу перемогу здобуває тільки в останньому турі.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Іван Остапов (KR City)
Роботи у воротаря «містян» було більш ніж достатньо, адже суперники постійно організовували небезпечні атаки та створювали загрозу біля воріт. Польові гравці KR City не завжди встигали повертатися на свою половину поля та допомагати голкіперу, тож тому доводилося, як казав герой Арнольда Шварценегера, «працювати самому». Хоча і пропустив п’ять м’ячів, але вважаємо, що Остапов напрацював на звання кращого кіпера минулого тижня»