Европав

2018-12-28 20:22:44

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Ліга Gold. 2 тур

МАТЧ ТУРУ. Medium Tactics 4:8 Salateira
Дванадцять забитих м’ячів на дві команди, шалені швидкості та боротьба з першої до останньої хвилини матчу, де команди не шкодували ні себе, ні суперника. Ось він – рецепт яскравого футбольного матчу! «Тактики» та Salateira – колективи з амбіціями, а синхронні поразки на старті повинні були додати, і додали, забігаючи наперед, відповідної спортивної злості гравцям і жаги до перемоги. Однак, як показали подальші події цього двобою, злості та тієї самої жаги виявилося значно більше в номінальних гостей, ніж у господарів. Хоча Medium Tactics змогли на початку зустрічі провести дві стрімкі атаки, забивши у ворота опонента два м’ячі протягом однієї хвилини, при тому що стартовий свисток пролунав за «хвильку» до того. Два результативних постріли на рахунку Дмитра Свірідова. Такий удар не став для «зелено-білих» фатальним, і вони з видимою легкістю почали тиснути на ворота суперника, що принесло свої плоди вже в середині першого тайму, коли точного удару завдав спочатку Станіслав Лагойда, скоротивши відставання своєї команди, а потім Вадим Гуцало відновив паритет. Суперники не встигли ще й десяти хвилин на паркеті провести, а вже забили чотири голи. Відчувши, що гра дається, номінальні гості ще з більшою охотою пішли вперед і змогли ще двічі вразити протилежні ворота – забитими м’ячами відзначилися Олег Радзивелюк і все той же Лагойда. По перерві Радзвелюк ще збільшив перевагу «зелено-білих», і почало здаватися, що справу зроблено. Сама ж гра при цьому не втратила в русі, тому що «тактики» не покинули вірити у власний успіх і билися до самого кінця, навіть не зважаючи не той факт, що суперник все далі й далі ховався за горизонтом. Фінальний свисток арбітра зафіксував тріумф Salateira з рахунком 8:4, що дозволило команді одразу ж вийти на другу стходинку, розташувавшись від лідерів на відстані двох залікових балів. Що до Medium Tactics, то цьому колективу доведеться відкласти святкування власної перемоги до наступного року.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Станіслав Лагойда (Salateira)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Юрій Стрепка (Salateira)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Олександр Іванов («Оболонь»)

ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. FC Dominus
Останнім часом ми багато критикуємо АФК «НК», і робимо це цілком слушно, тому що команда після переходу на паркет й близько не демонструє тих результатів, якими радувала своїх прихильників влітку. Однак тут мають місце й об’єктивні причини – такі, як склад. Цього разу хлопців треба похвалити, адже вп’ятьох вони до останнього боролися за результат у протистоянні з FC Dominus. Останній у свою чергу проявив неабияку волю до перемоги, тому що розкусити міцний горішок під назвою «НК» їм довгий час не вдавалося. Взагалі суперники перший гол забили тільки за п’ять хвилин до фінального свистка, і зробили це саме «новатори». Але «червоно-чорні» відновили паритет, після чого вирвалися вперед і свого вже не випустили з рук.
РОЗЧАРУВАННЯ ТУРУ. Hammers
Зрозуміло, що ФК «ВіЯр» – крутий колектив, але ж і Hammers – не хлопчики для биття. Принаймні так здавалося до початку зустрічі між цими суперниками. Гра ж розставила все на своє місця, і «жовто-сині» не залишили своєму опоненту жодного шансу, здобувши підсумкову перемогу з тенісним рахунком 6:0. Однак при всій потужності суперника, «молотобійці» відверто розчарували. Навіть голу престижу команда не змогла забити, тож святкувати довго їм не радимо – келих шампанського, і бігом до тренувань!
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. VUSO 1:5 «Агросем»
Несподіванкою подібний результат можна назвати лише частково, тому що «Агросем» всім все давно вже довів, але цю команду продовжують недооцінювати, і кожен, хто припускається подібної помилки, отримує по повній. «Страховики» продовжують пікірувати, і ніяк не можуть знайти себе. Ну що ж, можливо, з настанням Нового року справи в колективу підуть на краще.
СЕНСАЦІЯ ТУРУ. «Укрелітцентр» 1:2 «Оболонь»
«Оболонь» прочитала наш анонс до гри проти «центрових», образилася на те, що редакція не залишила їм жодних шансів, вийшла на футбольний паркет і створила дуже гучну сенсацію, перегравши «Укрелітцентр». Востаннє «чорно-жовті» поступалися ще тоді, коли люди без шапок по вулиці ходили. Так що нам тепер, кожного разу визначати «Оболонь», як безнадійну команду, щоби та перемагала навіть тоді, коли шанси є мізерними?