Футбол Parimatch Parimatch

2018-05-30 17:46:39

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Група D. 5 тур

МАТЧ ТУРУ.  «Нікос» 1:3 ФК «Талан»
У першому таймі ФК «Талан» повністю переграв свого суперника, здобувши солідну перевагу в три м’ячі. Свої автографи у воротах «Нікоса» залишили Микита Прокудов і Максим Арбузов. Перед грою існувала думка, що матч між цими суперниками навряд чи стане видовищним чи подарує безліч голів. Як для міні-футболу, голів і дійсно трохи замало, але в цьому винні голкіпери кожного з опонентів, які на двох зробили майже 20(!) сейвів, тож рахунок тут міг бути просто-таки космічним. Загалом по перерві «луганчани» логічно грали за рахунком і особливо не форсували подій на футбольному полі. «Помаранчево-чорні» виглядали при цьому слабше, ніж у попередніх поєдинках і постійно переключалися з гри на суперечки з суперниками і апеляції до суддів. Найбільш активним в останньому компоненті виявився Давид Гаделія, який побачив перед собою пряму червону картку на останніх хвилинах матчу і тепер не допоможе своєму колективу щонайменше у важливій грі проти «Крил Донбасу». Втім, один гол номінальні господарі все ж таки відіграти змогли, але не більше. ФК «Талан» здобув перемогу з рахунком 3:1 і входить до першої п’ятірки відбіркової групи D.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Ігор Мельников (Park Lakers Team)
Як завжди, був націлений на ворота суперника, відзначився дублем, хоча при цьому не реалізував ще декілька стовідсоткових нагод, що, однак, на вплинуло на підсумковий результат його команди і настрій форварда в цілому. Постійно рвався у бій і навіть після серйозного ушкодження знову повернувся на футбольне поле. Чергові два м’ячі дозволили нападнику ввійти до п’ятірки найкращих снайперів турніру, а Park Lakers Team невимушено переграв ФК «Металіст-Київ» з рахунком 6:1 та продовжив боротьбу за перше місце.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олександр Парицький (ФК «Талан»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Максим Арбузов (ФК «Талан»)
Надійно грав біля власних воріт, перервавши багато атак суперника. Зробив більше за інших відборів, при цьому дуже ефективно розганяв атаки та підключався до нападу в потрібний момент. Максим записав на свій рахунок два з трьох м’ячів «Талану», тим самим зробивши найбільший внесок у перемогу свого колективу.
БОМБАРДИР ТУРУ. Дмитро Свірідов (Medium Tactics)
Став найрезультативнішим гравцем серед всіх учасників п’ятого туру відбіркової групи D. «Тактики» доволі легко перемогли ФК «Фурніком» з рахунком 8:0. При цьому рівно половину м’ячів своєї команди – на рахунку саме Дмитра. Така результативність дозволила гравцю вийти на перше місце у списку бомбардирів.
СЕНСАЦІЯ ТУРУ. «Крила Донбасу» 0:13 Chek Point
Відверто кажучи, дуже розчарував матч між цими командами. Ми очікували всього, що тільки можливе в протистоянні лідерів групи, аж тут таке… Розгром одного другим став великим і малоприємним сюрпризом. Звичайно, «донеччани» мали просто-таки жахливий збір, але 0:13 у матчі лідерів – це занадто…