Eldorado Фаворит Спорт SELECT Колонки
Vuso Европав Футбол Фаворит Спорт

2018-08-09 08:45:41

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Кривого Рогу «В9ку». Вища ліга. 3 тур

Дива не сталося, і всі чотири команди між собою не зіграли внічию! Однак було те, що їх всіх об’єднувало – це однакові рахунки. Конкуренти ніби в теніс грали – 6:2, 6:2. Взагалі тур вийшов безкомпромісним, тож чотири лідери перетворилися на два. По суті, кожен з матчів можна було називати центральним, адже і там, і там грали лідери чемпіонату. От така от плутанина! Враховуючи всі ці розклади, звичайно ж, ми утримаємося від будь-яких прогнозів, тому просто повідомимо вам, що тепер лідирують дві команди. І як не дивно, це не Dream Team з «Кривбас-цементом».

Як «39» йшли до успіху

Не встигли гравці Dream Team розташуватися на футбольному полі та подивитися на м’яч, як його треба було вже розглядати у сітці власних воріт. Гості не стали відкладати справу на безрік і вже на першій хвилині відкрили рахунок. Результативним пострілом відзначився Сергій Резун. У середині першого тайму Сергій Івчик і Андрій Кравченко довели перевагу «сусідів» вже до солідної – 3:0. На тому команди пішли на перерву. Після нетривалого відпочинку картина гри не змінилася. Гості просто знищували свого суперника і дали тому підняти голову тільки тоді, коли рахунок вже був 5:0. Насамкінець фінальний свисток арбітра зафіксував дуже впевнену перемогу «39-их» 6:2, яка за рахунок звитяги в особистій зустрічі над «Просветом» допомогла їм очолити турнірну таблицю Вищої ліги.

«Просвет» повторює шлях «39»

Уявіть собі, розпочинається друга гра – знову перша хвилина, і знову гості виходять вперед. Так само, як і в попередній зустрічі, «Просвет» не став чекати незрозуміло чого та одразу ж «узяв бика за роги». Тут починається деяка розбіжність, адже пропустивши два голи у власні ворота, «Кривбас-цемент» не став чекати на третій, тож на перерву відправився, мінімально відстаючи від свого суперника. А от вже у другій половині гри сценарій продовжив бути ідентичним першій грі третього туру – «Просвет» забив ще чотири м’ячі, і тільки після цього дозволив опоненту провести ще один гол у відповідь. Як ви зрозуміли, рахунок у другому матчі був ідентичним першому – 6:2 на користь гостей.  От такий теніс, панове!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ.  Олександр Шкальнюк («Просвет»)
У середньому тепер Олександр забиває по два м’ячі за гру. Адже відзначився дублем у минулому турі, і от тепер два голи поклав у ворота «Кривбас-цементу». Взагалі «Просвету» протипоказано виходити на матчі без Шкальнюка у складі. Судить самі, в першому турі він грав, і команда перемогла, в другому був відсутній – і, як наслідок, поразка. От Шкальнюк повернувся – знову дубль, знову перемога!
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Сергій Стрижак («39»)
Попри впевнену перемогу «39», не треба думати, що суперники з Dream Team були настільки вже безпорадними, що нічого не змогли запропонувати своєму супернику у відповідь. Колектив Ігоря Дениса атакував завзято і створив чимало гольових моментів, але в тому, що не вдалося зачепитися навіть за нічию, може звинувачувати тільки самих себе. По-перше, за провали в захисті, по-друге, за погану реалізацію біля чужих воріт. Ну й не меншу, а може більшу роль у тому що Dream Team нічого не вдалося в цій грі, зіграв Сергій Стрижак. Голкіпер «сусідів» упіймав справжній кураж і багато разів виручав свою команду, ставши одним з головних творців перемоги.