Parimatch Soccer Футбол

2018-09-13 11:21:11

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Ліга Bronze. 9 тур

МАТЧ ТУРУ.  АФК «НК» 7:6 Salateira
В анонсі цього поєдинку редакція попереджала, що легкого життя АФК «НК» чекати не варто, і ми мали рацію. Після розгромної перемоги над «МаксБудЕнерго» Salateira дала бій ще одному лідеру Ліги Bronze. Рахунок було відкрито вже на другій хвилині матчу, результативним ударом відзначився Дмитро Джарти, вивівши номінальних господарів вперед. «Зелено-білих» такий початок матчу не смутив, і вони завдяки зусиллям Вадима Гуцала відновили паритет. Тим не менше на перерву «новатори» все одно пішли, маючи непогану перевагу – 4:2. Як тільки розпочався другий тайм все той ж самий Гуцало скоротив відставання своєї команди до мінімуму. «Червоно-білі» ще додали обертів і змогли провести у ворота суперника ще три голи. За рахунку 7:3 здавалося, що фінальний відрізок матчу пройде для команди без значних потрясінь, однак Salateira ніяк не бажала здаватися на милість переможця, тож боролася до останнього. Гості були близькими до того, щоби вирвати нічию, але за останні дві хвилини вже не змогли ще раз вразити ворота суперника, поступившись врешті-решт 6:7. Тим не менше команда заслуговує на оплески за продемонстрований характер та рівень гри. Що ж до АФК «НК», то колектив очолює турнірну таблицю, випереджаючи свого найближчого переслідувача на три залікових бали та маючи непогані шанси на чемпіонство. Незабаром дізнаємося, яку буде мати розв’язку ця історія.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ.  Ян Акрамовський (АФК «НК»)
Уже не вперше лідер атак АФК «НК» виграє нашу індивідуальну щотижневу номінацію. Як завжди він був активним, брав гру на себе, залишаючи позаду себе візаві завдяки індивідуальній техніці обводки. Відзначився двома забитими м’ячами, що дозволило йому зберегти гандикап у ці самі два голи над переслідувачем, адже Володимир Тимошенко з «Оболоні» також оформив у цьому турі дубль. Битва за звання найкращого бомбардира буде не менш цікавою, ніж боротьба за чемпіонство.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Богдан Біндюженко (MFC Ataman)
«Біло-сині» дуже старалися, але звичного характеру команда в матчі з ФК «ВіЯр» продемонструвати не змогла, тож зазнала крупної поразки 1:8. Проте рахунок міг бути взагалі «жахливим», однак цього вдалося уникнути  завдяки натхненній грі Богдана Біндюженка, який з десяток разів виручав свою команду. Уявіть ті цифри, якби не голкіпер!
ЗАХИСНИК ТУРУ. Володимир Літвінець (АФК «НК»)
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. «Крила Донбасу» 3:2 «Інтергал-Буд»
НЕФАРТ ТУРУ. Partstore
Поєдинок між «Оболонню» та Partstore вийшов дуже бойовим, але команді Владислава Клокуна вкотре не пощастило. Коли рахунок був 5:5, і до завершення матчу залишалося трохи більше хвилини, Володимир Катаєв зрізав м’яча у власні ворота, тим самим принісши перемогу команді суперника. Прикрість ще й в тому, що до цього гравець був героєм свого колективу, оформивши хет-трик. «Синьо-чорним» знову і знову не щастить!