ZBK 0:5 Noosphere Суспільна Взаємопоміч 4:1 Хортицька академія

1 Панасенко 11 15 1.36
2 Мірошніков 12 12 1
3 Мелі 6 11 1.83

Титан VS Суспільна Взаємопоміч

У центральному протистоянні зійшлися перша та друга команда чемпіонату. Рахунок вже на другій хвилині відкрила «Суспільна взаємопоміч», коли невідпорно пробив Володимир Тесля, змусивши голкіпера суперника виймати м’яча з сітки власних воріт. Номінальні господарі з відповіддю не забарилися, і ближче до середини першого тайму Олександр Панасенко зміг відновити рівновагу. М’яч більше контролювали гості, але передбачити підсумковий результат протягом гри було досить важко. Напевно, визначним став м’яч, забитий «Суспільною взаємопоміччю» «в роздягальню». Звичайно, що по перерві «титани» знову відігралися, але, на нашу думку, переломним став саме другий гол. Після того,як рахунок став 2:2, слово взяв Владислав Дьомін, який втретє раз вивів свою команду вперед. Залишалося ще багато ігрового часу, однак господарі так і не змогли більше відзначитися та звести протистояння хоча би до нічийного рахунку. Таким чином після цього матчу положення команд у турнірній таблиці залишилося незмінним, хоча «Титан» тепер вже не один на другій сходинці,бо його наздогнав «Запорізький будівельний коледж».