(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Фаворит Спорт Европав Полиграфия
Бастион. Спорт бар Футбол

РОДЖЕРС 0:6 Титан Легіон 5:2 Поехали с нами ХНА-ПЛАВЕРС 3:7 ФК Нікма Патрульна Поліція 23:0 Ураган Поехали с нами 1:8 Патрульна Поліція Noosphere 1:15 МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ FC Jet-ZBK 1:3 ХНА-ПЛАВЕРС ФК Нікма 3:2 Легіон Ураган 2:3 РОДЖЕРС

МАТЧ ТУРУ. ФК «Нікма» 3:2 «Легіон» За практично повної відсутності турнірної інтриги в Суперлізі Запоріжжя перед заключним ігровим вікендом, упродовж якого відбулися відразу два тури, саме поєдинок за участі третьої та

Читати

МАТЧ ТУРУ. ФК «Нікма» 2:3 МФК «Запоріжсталь» І знову, вдруге в сезоні, ФК «Нікма» втрачає перевагу в матчі зі «сталеварами». Здавалось би, Ігор Бойченко на початку другого тайму подвоїв перевагу «синьо-жовтих»,

Читати

У неділю для МФК «Запоріжсталь» сталося одразу дві знаменні події. Перша – приємна та довгоочікувана. Друга – навпаки. Почнемо, звісно, з хорошої новини. Удруге за сезон здолавши ФК «Нікма», причому знову

Читати

МАТЧ ТУРУ. Noosphere 3:3 FC Jet-ZBK Команди не мали надзвичайної турнірної мотивації, проте подарували приємні емоції під час матчу. Обидва колективи прагнули перемоги, проте весь час уперед виривалися «будівельники», а «Ноосфера»,

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Патрульна поліція» 2:2 «Легіон» «Поліцейські» продовжують боротьбу за друге місце, і перед стартом звітного поєдинку вони не мали право на помилку. Проте гравці «Легіону» дотримувались зовсім іншої думки і

Читати

МАТЧ ТУРУ. Noosphere 4:2 «Поїхали з нами» Сусіди в турнірній таблиці видали неймовірний матч за своєю непередбачуваністю та інтригою. Два влучні постріли Сергія Часовського на старті поєдинку змусили гравців Noosphere кардинально

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Патрульна поліція» 4:5 МФК «Запоріжсталь» «Патрульні» були близькими до того, щоби перервати переможну серію «сталеварів», однак зробити цього їм не судилося. Зазначимо, що лише двом суперникам вдалося протягом сезону