(067)451-20-81
Фаворит Спорт SELECT Vuso Футбол
Вияр Европав Фаворит Спорт Футбольная экипировка
Колонки

Галицька здоба (Львів) 4:1 Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) MFC Donbasenergo (Київ) 2:2 SYMBOL (Харків) ФК «Auxilium» (Дніпро) 1:3 Штурм (Кривий Ріг) Avto.pro (Одеса) 0:3 Майфон (Черкаси) Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) 1:5 MFC Donbasenergo (Київ) SYMBOL (Харків) 10:2 Галицька здоба (Львів) Штурм (Кривий Ріг) 2:1 Avto.pro (Одеса) Майфон (Черкаси) 2:2 ФК «Auxilium» (Дніпро) Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) 1:1 SYMBOL (Харків) MFC Donbasenergo (Київ) 1:1 Галицька здоба (Львів) Штурм (Кривий Ріг) 2:3 Майфон (Черкаси) Avto.pro (Одеса) 3:3 ФК «Auxilium» (Дніпро) Майфон (Черкаси) 0:2 MFC Donbasenergo (Київ) SYMBOL (Харків) 1:0 Штурм (Кривий Ріг) Майфон (Черкаси) 7:8 Штурм (Кривий Ріг) MFC Donbasenergo (Київ) 3:0 SYMBOL (Харків)

1SYMBOL (Харків)35
2MFC Donbasenergo (Київ)35
3Галицька здоба (Львів)34

1 Обiходенко 3 5 1.67
2 Нестерук 5 5 1
3 Хрищенко 5 4 0.8

MFC Donbasenergo (Київ) VS SYMBOL (Харків)

MFC Donbasenergo (Київ) 2:2 Symbol (Харків) Багато глядачів назвали цей матч передчасним фіналом, оскільки вже в першому ж колі групового етапу зустрічалися два фаворити нинішнього чемпіонату. На папері «більшим фаворитом» вважався київський чемпіон, але реалії виявилися зовсім іншими. Харків\'яни почали цей матч настільки впевнено, що перший небезпечний момент у «донеччан» виник аж на 13-й хвилині, за рахунку 1:0 не на їх користь. Symbol використовував дуже високий пресинг, до якого їх суперник виявився зовсім не готовим. Другий тайм почався з досить випадкового автоголу у ворота харків\'ян, але це їх явно не збентежило, і вони кинули всі сили на атаку. Це нестримне прагнення до перемоги принесло свої плоди за дві хвилини до кінця поєдинку, але це було не все, бо «донеччани» чарівним чином згадали, як вони вміють атакувати, і за 40 секунд до закінчення матчу змогли зрівняти рахунок. Підсумок – 2:2, але багато хто вже в передчутті продовження цього футбольного трилеру.