(098)427-71-85
Фаворит Спорт Фаворит Спорт Вияр SELECT
Европав Футбольная экипировка Vuso Футбол
Колонки

New Tone 2:3 ФК Хроли FC Sorry Бабушка 0:2 МФК Княжий Ринок МФК Запоріжсталь 0:1 New Tone ФК Хроли 2:1 FC Sorry Бабушка МФК Запоріжсталь 0:1 МФК Княжий Ринок New Tone 2:0 FC Sorry Бабушка МФК Княжий Ринок 2:2 ФК Хроли FC Sorry Бабушка 1:3 МФК Запоріжсталь МФК Княжий Ринок 1:3 New Tone ФК Хроли 0:2 МФК Запоріжсталь New Tone 5:3 МФК Запоріжсталь МФК Княжий Ринок 5:2 ФК Хроли МФК Запоріжсталь 1:3 ФК Хроли New Tone 11:12 МФК Княжий Ринок

Avto.pro (Одеса) VS Майфон (Черкаси)

Група B стартувала матчем Avto.pro – «Майфон». Чи то київське поле, чи критий манеж так вплинули на команди, але почали вони досить сумбурно, і перші осмислені атаки ми побачили ближче до кінця першого тайму, коли гостям вдалося забити два м\'ячі. На другий тайм одесити вийшли налаштовані войовничо і почали досить активно, хоча отримати з цього якихось дивідендів у них не вийшло, так як «Майфон» захищався досить впевнено та був зовсім не проти зіграти другим номером. За шість хвилин до закінчення поєдинку одесити вирішили зіграти з п’ятим польовим гравцем, але, як часто відбувається в міні-футболі, це дало зворотний ефект, і гості пропустили в контратаці. Забити гол престижу «автомобілістам» їм так і не вдалося, але як сказав капітан Avto.pro Олесандр Флоряк, аналіз над помилками буде проведено, і в наступному матчі ми побачимо зовсім іншу команду.